Trwa ładowanie...
Aktualności

Transformers 2: Linkin Park w egipskich ciemnościach

Share
Transformers 2: Linkin Park w egipskich ciemnościach
Źródło: AFP
d228upu

Grupa Linkin Park nakręciła klip do singla "The Divide".

Wokalista grupy, Mike Shinoda, zdradził, że wideo powstało w jaskini w Egipcie. Utwór wejdzie w skład ścieżki dźwiękowej do filmu "Transformers: Zemsta upadłych". Radiowa premiera piosenki jest zaplanowana na 18 maja, tego samego dnia singel będzie można nabyć za pośrednictwem iTunes Store. Tymczasem już teraz na oficjalnej stronie Linkin Park można zobaczyć trailer, który promuje jednocześnie film i utwór.

Amerykanie pracują też nad muzyką do całego obrazu. Wspomaga ich kompozytor filmowy, Hans Zimmer. Pełny soundtrack pojawi się w sprzedaży w USA 23 czerwca.

d228upu

Przypomnijmy, że na napisach końcowych pierwszej części megaprodukcji z 2007 roku usłyszeć można było kawałek "What I've Done".

Obraz "Transformers: Zemsta upadłych" trafi na polskie ekrany 26 czerwca 2009 roku. W rolach głównych ponownie wystąpią Megan Fox i Shia LaBeouf. Za reżyserię drugiej części opowieści o składanych robotach odpowiada Michael Bay.

Nowego albumu Linkin Park należy spodziewać się przed końcem roku. Ostatnie dotąd dzieło kapeli to "Minutes to Midnight" z maja 2007 roku.

d228upu

Podziel się opinią

Share
d228upu
d228upu