Trwa ładowanie...
d3zi3qm

Trener bardzo osobisty

Najnowsze informacje
3.5
(1 głos)
Oceń:
d3zi3qm

„Trener bardzo osobisty” (ang. Playing For Keeps) to amerykański komediodramat sportowy z 2012 roku. Za reżyserię odpowiada Gabriele Muccino (twórca odnoszących sukcesy na całym świecie „W pogoni za szczęściem” oraz „Siedmiu dusz”), a za scenariusz Robbie Fox. Muzykę skomponował Andrea Guerra, zaś produkcją zajęli się Gerard Butler, Heidi Jo Markel oraz Kevin Misher.

„Trener bardzo osobisty” to historia George’a Dryera, byłego gwiazdora piłkarskich boisk, który po zakończeniu kariery stara się naprawić popełnione dla ulotnej sławy życiowe błędy. Pragnąc odbudować relacje z byłą żoną Stacie oraz dziewięcioletnim synkiem Lewisem, George jest w stanie pójść na największe kompromisy. Na początek zgadza się zostać trenerem drużyny piłkarskiej, w której mały występuje.

Wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku, jednakże podejmując się tego wyzwania, George nie był w stanie przewidzieć zainteresowania ze strony atrakcyjnych matek pozostałych piłkarzy, które zaczynają coraz bardziej agresywnie starać się o jego atencję. Nie mógł również przewidzieć, iż sponsor drużyny, odnoszący sukcesy biznesmen Carl King, ma własne plany związane z jego gwiazdorską osobowością. Jak biedny George ma odzyskać szacunek syna i miłość byłej żony, jeśli wszyscy wokół rzucają mu pod nogi romantyczno-biznesowe kłody?

W filmie „Trener bardzo osobisty” w rolach głównych wystąpili: Gerard Butler jako George, Jessica Biel – Stacie, Uma Thurman – Patti, Catherine Zeta-Jones – Denise, Dennis Quaid – Carl, Judy Greer – Barb, Iqbal Theba – Param.

Trener bardzo osobisty
Tytuł oryginalny

Playing For Keeps

Gatunek

dramat, komedia, sportowy

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2012

Data światowej premiery

08.03.2013

Czas trwania

105 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zi3qm
d3zi3qm
d3zi3qm