Trwa ładowanie...
Aktualności

Trio porozmawia u Kasi Lemmons

Share
Trio porozmawia u Kasi Lemmons
d35rccf

Taraji P. Henson, Cedric The Entertainer (fot. AFP) i Mike Epps dołączą do Dona Cheadle i Chiwetela Ejiofora w obsadzie filmu Kasi Lemmons 'Talk to Me'.

Bohaterem obrazu będzie Ralph Waldo "Petey" Green (Cheadle), który mimo przestępczej przeszłości w latach 60. stał się w Waszyngtonie poważanym głosem czarnej ludności. Wraz ze swoim menadżerem Dewey Hughesem (Ejiofor) mężczyzna starał się podczas bitwy o prawa czarnoskórych Amerykanów nie stracić posady w należącej do białych stacji radiowej.

Scenariusz napisał Michael Genet, a dopracowali go Rick Famuyiwa i Lemmons. Film zostanie wyprodukowany przez firmy Sidney Kimmel Entertainment i Mark Gordon Company. Zdjęcia rozpoczną się w tym tygodniu. Premierę wyznaczono na 2007 roku.

d35rccf

The Entertainer znany jest z komedii 'The Cleaner' i 'Bardzo długa podróż poślubna' oraz filmu przygodowego 'Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń'. Henson pojawił się ostatnio w 'Hustle & Flow', 'Czterech braciach' i 'Something New'. Epps również zagrał w 'Bardzo długiej podróży poślubnej' oraz 'Something New'.

- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z ponownej współpracy z Hensonem i Eppsem. Wspaniale, że dołączył do nas The Entertainer, roziskrzy pozostałych aktorów. Ten utalentowany zespół, pod przewodnictwem Kasi, odda sprawiedliwość Peteyowi - powiedział John Lyons, szef Focus Features, firmy zajmującej się dystrybucją obrazu.

d35rccf

Podziel się opinią

Share
d35rccf
d35rccf