Trwa ładowanie...
21-10-2016 11:33

„Trolle": po raz pierwszy w historii. Konkurs Tańca Trolli w kilku miastach Polski

Żadnemu dziecku nie jest obcy taniec. Ale czy każde dziecko ma szansę wziąć udział w bajkowym turnieju Trolli? Dzięki wyczekiwanej premierze animowanego filmu przygodowego „Trolle” taka szansa jest w zasięgu wszystkich dzieci. Każdy poczuje ducha tanecznej zabawy.

„Trolle": po raz pierwszy w historii. Konkurs Tańca Trolli w kilku miastach PolskiŹródło: Materiały prasowe
d32w8na
d32w8na

Trolle odwiedzą kilka miast Polski:
Wrocław - sobota 22 października od godz. 11.00 do 19.00, Pasaż Grunwaldzki (pl. Grunwaldzki 22)
Kraków – niedziela 23 października od godz. 11.00 do 19.00, Galeria Kazimierz (ul. Podgórska 34)
Łódź *– sobota 29 października od godz. 11.00 do 19.00, Manufaktura (ul. Drewnowska 58)
*
Gdańsk *– niedziela 30 października od 11.00 do 19.00, Galeria Bałtycka (al. Grunwaldzka 141)
*
Warszawa
– piątek 4 listopada od 15.00 do 20.00, Galeria Arkadia (ul. Jana Pawła II 82)
Katowice – sobota 5 listopada od 11.00 do 19.00, Galeria Katowicka (ul. 3 Maja 30)
*Poznań *– niedziela 6 listopada od 11.00 do 19.00, Centrum Posnania (ul. Pleszewska 1)

Aby przygotować się do współzawodnictwa w Konkursie Tańca Trolli warto wiedzieć, że tytułowe Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki. Żyją w równie barwnym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Szczególnym entuzjazmem wyróżnia się Poppy. Jej beztroska i radość udziela się wszystkim dookoła. Udzieli się także uczestnikom wydarzenia. Poppy wraz z Mrukiem – główni bohaterowie, którzy odwiedzą imprezę, będą zagrzewać do tańca wszystkich uczestników. Każdy może walczyć o spełnienie marzeń i zdobyć tytuł Gwiazdy Konkursu Tańca Trolli, upominki filmowe oraz nagrodę specjalną w wysokości 600 zł. W jury konkursu będą Łukasz DepOne Depa oraz Anna YouYa Jujka. Oboje to wieloletni tancerze, pedagodzy i choreografowie z doświadczeniem międzynarodowym. Uczestnicy wielu festiwali i zawodów o ogólnoświatowej randze. Doświadczenie zdobywali w wielu europejskich krajach oraz USA.

Miejsca turnieju zamienią się w wioskę Trolli, kolorową, wesołą i bardzo taneczną. Wioskę, która porwie wszystkich do zjawiskowego świata pełnego energii. Na oczach widzów soliści zaprezentują swoje układy do filmowego utworu Justina Timberlake’a „Can’t Stop The Feelling”.

d32w8na

W przerwach, między zmaganiami dzieci, zaprosimy widzów do wspólnej zabawy tanecznej. To jedyna możliwość aby wziąć udział w elektryzującej nauce tańca Trolli.

Nie zabraknie atrakcji także dla osób, które uwielbiają inne formy zabaw. Do dyspozycji wszystkich, którzy pojawią się w wiosce Trolli oddany będzie speedgif. To nowość technologiczna pozwalająca na robienie zabawnych filmików animowanych z Tobą w roli głównej. Dla uatrakcyjnienia nagrania zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli przebrać się za Trolla. Nagrać swoje ruchy i tak powstanie zabawny filmik w świcie Trolli. Gotowy materiał można przesłać na swój email lub smartfon. To oryginalna pamiątka, którą każdy będzie mógł pochwalić się w Internecie lub pokazać znajomym. Pamiątkowe zdjęcie z Poppy i Mrukiem także będzie nieszablonowym upamiętnieniem chwili.

Dla najmłodszych przygotowana będzie malownicza strefa zabaw plastycznych i manualnych. Nikt nie będzie się nudził. W przerwach między tanecznymi zmaganiami organizowane będą również konkursy i zabawy filmowe Zapraszamy. Gwarantujemy bajeczną dawkę energii i humoru. Niewątpliwie wszyscy, którzy pojawią się w wiosce Trolli w roli tancerzy, czy uczestników pozostałych atrakcji zapamiętają uroczych bohaterów animacji i jeszcze chętniej wybiorą się do kina. Będzie to możliwe już od 4 listopada.
„Trolle” powstały w studio DreamWorks Animation, w którym stworzono takie przeboje jak: „Shrek”, „Madagaskar”, „Kot w butach” czy „Pingwiny z Madagaskaru”.

d32w8na
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32w8na