Trwa ładowanie...
19-05-2006 10:20

Trzeźwy Charlie Sheen ma problemy

Trzeźwy Charlie Sheen ma problemy
d3003pm
d3003pm

Charlie Sheen został zmuszony do poszukania sobie dziewczyny za pośrednictwem internetowych serwisów randkowych, ponieważ od czasu gdy przestał pić ma problemy z zawieraniem nowych znajomości w klubach.

Gwiazdor obecnie rozwodzi się z żoną, Denise Richards, która niedawno uzyskała dla niego zakaz zbliżania się na odległość mniejszą niż 100 metrów. Decyzję taką wydał sąd w Los Angeles po tym jak Richards złożyła skargę na zachowanie męża.

Mimo przykrych doświadczeń, aktor nie ustaje w poszukiwaniach idealnej partnerki. W tym celu zarejestrował się w serwisie MillionaireMatch.com, z którego usług korzystają osoby mogące się pochwalić 7-cyfrowymi dochodami. - Charlie jest czysty i trzeźwy - powiedział rzecznik prasowy aktora. - Nie może poznawać ludzi w typowy sposób. Obecnie unika miejsc takich jak bary i kluby. Zaczął więc korzystać z serwisu znanego z dyskretnej klienteli.

Aktor w serwisie nie korzysta ze swojego prawdziwego nazwiska dla zachowania anonimowości. Przedstawia się jako hollywoodzki agent. Podobno już kilkakrotnie umawiał się na randki z pewną poznaną w ten sposób kobietą.

d3003pm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3003pm