Trwa ładowanie...
18-04-2007 12:28

TVP sprzedaje jak szalona

TVP sprzedaje jak szalona
d2v7ble
d2v7ble

Tajlandia, Japonia, Rosja, Szwecja zainteresowane produkcjami Telewizji Polskiej na targach MIPTV 2007 w Cannes.

- Jesteśmy zadowoleni po drugim dniu targów w Cannes. Sprzedajemy zarówno na prestiżowe rynki, jak i na te mniejsze, jeszcze przez polskich nadawców nie odkryte – mówił wczoraj portalowi Wirtualnemedia.pl Michał Wierusz-Kowalski, Sales&Acquisitions Manager TVP.

„Tajemnice Watykanu” i „Sagę o Prastarej Puszczy” sprzedaliśmy do płatnej tajlandzkiej telewizji True Visions, będącą największym tego typu nadawcą na tym rynku. „Katyniem” Andrzeja Wajdy interesuje się trzech przedstawicieli z Japoniii, trzy firmy koreańskie” – wymienia jednym tchem Małgorzata Cup, sprzedające ze strony TVP na MIPTV i MIPCOM od wielu lat.

Serial dokumentalny pt. „Tajemnice Watykanu” jest największą na świecie produkcją w całości realizowaną na terenie Watykanu. Film zawiera wiele scen fabularyzowanych. Twórcy serialu, ze względu na wyjątkowość miejsca i tematu, zdecydowali się realizować zdjęcia w technice High Definition. Serialem zainteresowany jest też koreański CBS. Szwedzka publiczna telewizja SVT kupuje film animowany „Gdzie jest nowy rok?” (Where Is The New Year?).

d2v7ble
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v7ble