Trwa ładowanie...
d1yo7b2

Upgrade

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d1yo7b2
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Upgrade" to ciekawe połączenie science-fiction, thrillera i horroru. Film został wyprodukowany przez Blumhouse Productions, spółkę, dzięki której powstały takie obrazy jak: "Noc oczyszczenia" (2013), "Split" (2016), "Paranormal activity" (2007), "Sinister" (2012) czy "Whiplash" (2014).

Upgrade – opis fabuły

Akcja thrillera "Upgrade" rozgrywa się w przyszłości. Grey Trace jest mechanikiem, który pracuje w domu. Razem z żoną Ashą mieszkają na przedmieściach. Pewnego dnia Grey prosi kobietę, aby pojechała z nim do jednego z klientów. W drodze powrotnej małżeństwo ma wypadek samochodowy. Cztery zamaskowane postaci strzelają do nich. Trafiają Ashę w brzuch, natomiast Greya w szyję, przecinając rdzeń kręgowy. Kobieta wykrwawia się na oczach męża.

Grey jest sparaliżowany, jednak istnieje dla niego szansa na powrót do zdrowia. Mężczyźnie zostaje wszczepiony STEM umożliwiający poruszanie się bez wózka. Dzięki temu Grey będzie mógł odnaleźć zabójców żony.

Film "Upgrade" to ciekawy wybór na wieczór w gronie znajomych.

Upgrade – ciekawostki

  • Reżyserem filmu "Upgrade" jest Leigh Whannell, który stanął za kamerą horroru "Naznaczony: rozdział 3" (2015). Ponadto jest aktorem znanym z występów w takich filmach jak: "Matrix Reaktywacja" (2003), "Piła" (2004) czy "Naznaczony" (2010);
  • Leigh Whannell za film "Upgrade" zdobył nagrodę publiczności na festiwalu SXSW. Otrzymał także nominację w kategorii 'Najlepszy film' na Sitges – Catalonian International Film Festival;
  • Roboczy tytuł "Upgrade" to "STEM" (po holendersku oznacza 'głos');
  • W filmie pojawiają się nawiązania do "Piły" i Jamesa Wana;
  • Zdjęcia do filmu "Upgrade" rozpoczęły się w marcu 2017 roku w Melbourne. Część była nagrywana w Sydney;
  • "Upgrade" na Blu-ray i DVD wyszedł 28 sierpnia 2018 roku;
  • Oficjalna premiera filmu "Upgrade" odbyła się 10 marca 2018 roku.
Upgrade
Tytuł oryginalny

Upgrade

Gatunek

Thriller

Kraj produkcji

Australia

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

10.03.2018

Czas trwania

95 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yo7b2
d1yo7b2
d1yo7b2