Trwa ładowanie...
d1nvbja

Virginia

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d1nvbja

„Virginia” to amerykański dramat wyprodukowany w 2010 roku. Swoją amerykańską premierę miał dwa lata później. Reżyserią według własnego scenariusza zajął się Dustin Lance Black (zdobywca Oscara za scenariusz do filmu "Obywatel Milk"). Za produkcję odpowiadają Christine Vachon, Hopwood DePree i Scott Brooks. Obowiązków producenta wykonawczego podjął się Gus Van Sant. Muzykę skomponował Nick Urata.

Film przedstawia losy szeryfa ubiegającego się o miejsce w senacie. W obawie o reputację bohater od lat skrzętnie ukrywa romans z pewną niestabilną psychicznie kobietą. Kiedy córka mężczyzny nawiązuje bliższą znajomość z synem jego kochanki, kariera polityka staje pod znakiem zapytania. Jennifer Connelly wcieliła się w postać kobiety z problemami psychologicznymi, wychowującej samotnie 16-letniego syna. Bohaterka od 20 lat jest potajemnie związana z szeryfem, ubiegającym się o fotel senatora.

Obraz pierwotnie nosił tytuł "What's Wrong With Virginia", a głównego bohatera miał sportretować Liam Neeson. W filmie „Wirginia” w rolach głównych zagrali: Jennifer Connelly jako Virginia, Ed Harris - Sheriff Dick Tipton, Emma Roberts - Jessie Tipton, Harrison Gilbertson - Emmett, Amy Madigan - Mrs. Tipton, Carrie Preston - Betty, Toby Jones - Max, Alex Frost - Josh.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nvbja
d1nvbja
d1nvbja