Trwa ładowanie...
d3nmr8n

Wielkie wesele

Najnowsze informacje
3.4
(4 głosy)
Oceń:
1
d3nmr8n

„Wielkie wesele” (ang. The Big Wedding) to amerykańska komedia romantyczna z 2013 roku w reżyserii Justina Zackhama, który napisał także scenariusz. Muzykę skomponował Nathan Barr, zaś za produkcję odpowiadają Justin Zackham, Anthony Katagas oraz Clay Pecorin. Obraz jest remakiem francuskiego filmu z 2006 roku pt. „Mon frère se marie” (Mój brat się żeni).

„Wielkie wesele” opowiada o rozwodnikach, udających szczęśliwych małżonków na czas ślubu swojego adoptowanego syna. Elle (Diane Keaton) i Don (Robert de Niro) Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Gdyby mogli - rozszarpali by się na strzępy! Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto – biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy? Nic prostszego – wystarczy nie zachowywać się jak zwykle, nie być sobą i zdobyć się na najbardziej fałszywe uśmiechy świata. Czy to będzie łatwe? Nie, ale może chociaż na zdjęciu uda się ładnie wyjść z rodziną.

W filmie „Wielkie wesele” w rolach głównych wystąpili: Robert De Niro jako Don Griffin, Diane Keaton - Ellie Griffin, Ben Barnes -Alejandro Griffin, Katherine Heigl - Lyla Griffin, Amanda Seyfried - Missy O'Connor, Topher Grace - Jared Griffin, Susan Sarandon - Bebe McBride, Robin Williams - ojciec Monighan.

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nmr8n
d3nmr8n
d3nmr8n