Trwa ładowanie...
d3f1v2n

"Więzień labiryntu": Mamy dla was fragmenty filmu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Więzień labiryntu": Mamy dla was fragmenty filmu
(Studio Munka-SFP)
d3f1v2n

19 września swoją premierę będzie miał film *"Więzień labiryntu". Już teraz jednak prezentujemy trzy fragmenty tej widowiskowej produkcji.*

”Więzień labiryntu” to ekranizacja pierwszej z cyklu bestsellerowych powieści Jamesa Dashnera, widowiskowy thriller science fiction, którego akcja toczy się w świecie dotkniętym wielkim kataklizmem.

Thomas budzi się w windzie, która powoli jedzie w górę. Kiedy w końcu się zatrzymuje i właz zostaje otwarty, dowiaduje się, że trafił do tajemniczej Strefy, ogromnej polany otoczonej wysokim, betonowym murem. Chłopak niczego nie pamięta – nie wie, jak ma na imię, kim jest, skąd pochodzi i jak się tam znalazł.

d3f1v2n

Inni, których spotyka w Strefie, również nie pamiętają, jak tam trafili. Każdego ranka ściany muru się rozsuwają, otwierając Labirynt, który zamyka się o zachodzie słońca. Każdy Strefer ma swoją rolę – są wśród nich zwiadowcy, usiłujący poznać budowę Labiryntu, który zmienia się każdej nocy. Zwiadowcy walczą z czasem i pokonują jak najdłuższe trasy, bo gdy zapada zmrok, ściany się zamykają, a ze swoich kryjówek wychodzą straszliwi prześladowcy.

Mimo że Thomas jest „świeżuchem”, Labirynt i Strefa wydają mu się podejrzanie znajome. W jego pamięci kryje się klucz do rozwiązania zagadki tajemniczego miejsca i ratunek dla wszystkich w nim uwięzionych…

ZOBACZ TAKŻE ZWIASTUN FILMU:

d3f1v2n

Podziel się opinią

Share
d3f1v2n
d3f1v2n