Trwa ładowanie...
kate winslet
20-03-2014 08:03

Winslet była przekonana, że nie zrobi kariery

Share
Winslet była przekonana, że nie zrobi kariery
d4gxmhd

*Kate Winslet nie wierzyła w to, że uda się jej zrobić karierę w show-biznesie. Nie widziała jednak dla siebie innej drogi.*

- Gdy miałam 16 lat, zastanawiałam się: "Czego jeszcze mogę się nauczyć, żeby później być w stanie utrzymać się z tego? Aktorstwo mi przecież tego nie zapewni" - wspomina gwiazda w rozmowie z magazynem "Total Film". - Nie miałam jednak żadnego innego pomysłu. Dobrze radziłam sobie w szkole, ale w żadnej dziedzinie specjalnie się nie wyróżniałam. Mogłam grać i kochałam to. Wyobrażałam sobie przyszłe życie na granicy ubóstwa, życie aktorki, która włóczy się po Londynie i liczy na to, że ktoś zaprosi ją na przesłuchanie. Musicie pamiętać, że dorastałam w rodzinie, w której udział w castingu był powodem do zorganizowania przyjęcia.

Niemal cała rodzina Winslet gra - aktorami są zarówno jej rodzice (Roger Winslet i Sally Bridges-Winslet), jak i dwie siostry (Anna Winslet i Beth Winslet). - Myślę, że moim rodzicom trudno jest wyrazić to jak dumni są ze mnie bez pewnego poczucia winy wobec innych dzieci - dodaje Kate Winslet. - Obie moje siostry grają, ale głównie w teatrze i telewizji. Nasi rodzice chcieliby jednak jak najwięcej dla nas wszystkich. Niemniej, radzą sobie. W chwaleniu Anny i Beth są naprawdę dobrzy, dzięki Bogu.

Już od 4 kwietnia Winslet będziemy mogli oglądać w jednej z ról w filmie "Niezgodna". W ubiegłym roku zagrała w melodramacie "Labor Day", który jednak nie trafił na nasze ekrany.

d4gxmhd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gxmhd
d4gxmhd