Trwa ładowanie...
11-08-2006 12:51

Wytwórnie porzucają Mela Gibsona

Wytwórnie porzucają Mela Gibsona
d4jceri
d4jceri

Po aresztowaniu Mela Gibsona za jazdę po pijanemu i oskarżeniu go o antysemityzm, wytwórnie filmowe zaczynają wycofywać się z umów z artystą.

Stacja telewizyjna ABC postanowiła zrealizować projekt Gibsona, mini-serial o holokauście, ale bez udziału gwiazdora. - Kontynuowanie pracy z nim po tym, co powiedział, byłoby profanacją pamięci milionów Żydów, którzy w stracili życie w holokauście - skomentował sytuację Allen Freehling, jeden z bardziej wpływowych rabinów w Los Angeles.

Także wytwórnia Walta Disneya zrezygnowała z wypuszczenia na rynek nowego obrazu Gibsona, "Apocalypto". W tej chwili dziełem może zainteresować się studio Lions Gate, które w przeszłości podejmowało się realizacji filmów odrzuconych przez inne wytwórnie.

50-letni artysta został zatrzymany 28 lipca za przekroczenie prędkości na Pacific Coast Highway w Malibu. Gibson jechał 80 mil na godzinę przy dozwolonej prędkości 55 mil. W areszcie nie tylko odgrażał się policjantom, ale i poczynił kilka antysemickich komentarzy. - Pieprzeni Żydzi, to oni są odpowiedzialni za wszystkie wojny na świecie - miał powiedzieć aktor według relacji funkcjonariusza Jamesa Mee. * MEL GIBSON W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ *

d4jceri
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jceri