Trwa ładowanie...
d34wwe7
Aktualności

Z "Banshee" do "American Gothic"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z "Banshee" do "American Gothic"
d34wwe7

Antony Starr zasilił obsadę serialu "American Gothic".

Produkcja opowiadać będzie o prominentnej bostońskiej rodzinie, która dowiaduje się, że niedawno zmarły patriarcha powiązany był z serią morderstw popełnianych przez dziesięciolecia. Pojawia się też podejrzenie, że jeden z członków rodziny mógł być wspólnikiem zabójcy.

Justin Chatwin zagra Cama Hawthorne'a, wrażliwego, introwertycznego artystę i nałogowca po odwyku, który zdaje sobie sprawę, że jego 8-letni syn ma poważny problem a pocieszenia szuka u manipulującej matki, byłej żony Cama, również z narkotykową przeszłością.

d34wwe7

Megan Ketch wcieli się w najmłodszą z rodzeństwa Hawthorne'ów, Tessę, która nie wie, jak poradzić sobie z odkrytą właśnie rodzinną tajemnicą. Antony'emu Starrowi przypadnie rola pierworodnego syna bostońskiej rodziny. Po 17 latach wraca do domu, na wieść o zawale serca ojca.

Od razu powstanie 13 odcinków. Za realizację odpowiadają producenci cyklu "Extant: Przetrwanie", firma Amblin TV Stevena Spielberga oraz CBS TV Studios. Scenariusz pisze Corinne Brinkerhoff ("Jane The Virgin"). Premiera planowana jest na lato 2016 roku.

Antony Starr znany jest z głównej roli w serialu "Banshee".

d34wwe7

Podziel się opinią

Share

d34wwe7

d34wwe7