Trwa ładowanie...
weronika książkiewicz
01-04-2010 11:50

Z kim całuje się Weronika Książkiewicz?

Z kim całuje się Weronika Książkiewicz?Źródło: fotoip.pl
d3s2alw
d3s2alw

[

]( http://www.fakt.pl )
*Weronika Książkiewicz (29 l.) znowu jest szczęśliwa! Od kilku dni promienny uśmiech, ani na moment nie znika z twarzy ślicznej aktorki.*

Wszystko wskazuje więc na to, że w życiu prywatnym młodej mamy wszystko zaczyna się dobrze układać. Ma przy sobie kochającego mężczyznę, oraz ślicznego, zdrowego synka.

d3s2alw

Kilka dni temu, Weronika Książkiewicz postanowiła wybrać się ze swoim synkiem Borysem (2 mies.) na kontrolne badania do warszawskiego Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. Uśmiech na twarzy Weroniki mógł oznaczać tylko jedno – ze zdrowiem chłopca wszystko jest w porządku. Ucieszona dobrą wiadomością aktorka, dała nawet lekarzowi, który opiekuje się dzieckiem, buziaka na pożegnanie. Dla Weroniki to kolejna dobra w ostatnich dniach wiadomość, bo jak informowaliśmy ostatnio, również w sprawach sercowym Weroniki wszystko zaczęło się dobrze układać.

A jeszcze niedawno nie było tak różowo. Tuż przed porodem, Fakt pokazywał zdjęcia, na których aktorka ze łzami w oczach i ogromną walizką stała na stacji, czekając na pociąg do rodzinnego domu w Poznaniu. Zaraz po porodzie pojawiły się też plotki, że partner Książkiewicz, Krzysztof Latek (45 l.) zostawił ją samą z dzieckiem. Jednak kilka dni temu para wraz ze swym maleństwem pokazała się razem. Nie ma się więc co dziwić, że na twarzy aktorki maluje się szczęście.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Dramat Weroniki Marczuk: Nie może się pozbyć nazwiska!

d3s2alw
d3s2alw

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s2alw