Trwa ładowanie...
d3q41c6
Aktualności

Z "Wikingów" do "Gotham"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z "Wikingów" do "Gotham"
d3q41c6

Znany m.in. z serialu "Wikingowie" kanadyjski aktor Donal Logue otrzymał propozycję zagrania w cyklu "Gotham".

Producenci chcą powierzyć Donalowi rolę mniej więcej 40-letniego detektywa Harveya Bullocka, który jest mentorem młodego Jamesa Gordona, przyszłego przyjaciela Batmana.

W uniwersum historii o Człowieku-Nietoperzu Bullock jest różnie przedstawiany. Czasami to gliniarz, który bierze łapówki i zastrasza świadków, a także sabotuje pracę Gordona. Kiedy indziej Gordon potrafi mu zaufać. Nie wiadomo jeszcze, na którą wizję Harveya zdecydowali się pomysłodawcy serii "Gotham".

d3q41c6

Przypomnijmy, że to sam Gordon ma być głównym bohaterem nowego cyklu, realizowanego przez stację Fox. Akcja ma rozpocząć się w czasach, gdy detektyw nie znał jeszcze superbohatera. Nie oznacza to jednak, że na ekranie nie zobaczymy Bruce'a Wayne'a czy też innych postaci znanych z komiksu.

Autorem scenariusza jest Bruno Heller ("Mentalista"), a za kamerą - jako reżyser i producent stanie Danny Cannon.

Donala Logue'a mogliśmy oglądać ostatnio m.in. w serialu "Wikingowie". Znany jest także z "Synów Anarchii", "Powrotu do życia", "Bananowego doktora" oraz gościnnych występów w "Z archiwum X" czy "Doktorze Housie". Jego kinowy dorobek to m.in. takie produkcje, jak "Gliniarz z metropolii", "Cienka czerwona linia", "Patriota", "Amerykański splendor" czy "Jak w niebie".

d3q41c6

Podziel się opinią

Share
d3q41c6
d3q41c6