Trwa ładowanie...
d1xuafh

Zabójczy podstęp

Najnowsze informacje
4.3
(4 głosy)
Oceń:
d1xuafh

Risa Stanton (Joanna Pacula) jest drugą żoną przystojnego, odnoszącego sukcesy biznesmena Fina Gallaghera (Peter LaCroix). Opiekuje się jego córką, Anitą (Tanya Reichert). Gallagherowie wiodą słodkie życie, o którym większość z nas może tylko marzyć. Idylla kończy się jednej nocy, kiedy po wystawnej kolacji Risa wraca do domu i znajduje swojego męża martwego. Rzecz jasna współpracuje z prowadzącym śledztwo detektywem Malloy’em (Rob Stewart). Gdy Malloy pyta „Czy Fin miał jakichś wrogów?” mimochodem wspomina, że jego była żona, elegancka, lecz mściwa Kit Gallagher (Kate Jackson) podczas przyjęcia groziła mu pozwem.

Próbując pomóc znaleźć zabójcę, Risa sama zostaje aresztowana i oskarżona o morderstwo. Jej obrony podejmuje się partner Fina, Brett (Jack Scalia). Razem ze swoją żoną Evą dokładają wszelkich wysiłków by pomóc. Bez powodzenia – broń z której strzelano okazuje się Risy, ujawniono też wiadomość telefoniczną, którą w złości zostawiła Finowi. Risa zostaje uznana winną morderstwa i skazana na śmierć. W drodze do więzienia Risa mimowolnie bierze udział w porwaniu przez dwie więźniarki przewożącego je autobusu. Zdając sobie sprawę, że jest to jej jedyna szansa by znaleźć prawdziwego mordercę i oczyścić swoje imię, Risa ucieka. Gdy w przebraniu wraca do miasta, dowiaduje się, że Fin prowadził podwójne życie. Ścigana przez Malloy’a, musi wyjaśnić sekretne życie swojego męża oraz trapiące ją pytania. Co robią wakacyjne koszulki w jego walizce, skoro mówił, że był w śnieżnym Denver? Kim jest tajemnicza rudowłosa kobieta, po wiadomości od której Fin bezzwłocznie opuścił przyjęcie i został zabity? Skąd wzięły się dwa
komplety ksiąg rachunkowych, z których jeden wykazywał brak dziesięciu milionów dolarów? I najbardziej intrygujące ze wszystkich, dlaczego Brett tak chętnie chce pomóc jej w ucieczce z kraju? To zabawa w kotka i myszkę „z większą ilością zwrotów niż hitchcockowski thriller”. Wstrzymaj oddech, zaciśnij palce na poręczach swojego fotela gdy akcja osiągnie punkt kulminacyjny i sprawca zostanie ujęty. Pozostaje pytanie - czy na pewno właściwy?

Opis: SYRENA Entertainment Group

Zabójczy podstęp
Tytuł oryginalny

Sweet Deception

Gatunek

kryminał, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

1998

Czas trwania

98 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xuafh
d1xuafh
d1xuafh