Trwa ładowanie...
20-09-2006 14:40

Zagraj on-line w 'Po rozum do mrówek'

Zagraj on-line w 'Po rozum do mrówek'
d3zh7q3
d3zh7q3

* Przedstawiamy Wam pełną humoru kinową propozycję dla całej rodziny ‘Po rozum do Mrówek’.*

Ta ciekawa animacja Warner Bros. wchodzi do kin już w ten piątek czyli 22 września. Film ukaże się pod patronatem medialnym ‘Wirtualnej Polski’ .

Z okazji premiery mamy dla Was grę dzięki której wcielicie się w postać głównego bohatera ‘Po rozum do mrówek’. Zabawa oparta jest na starym jak świat, i nieśmiertelnym pomyśle Pac-Mana. Zbierając kropki biegacie po podziemnych tunelach uciekając przed mrówki i zbierając od czas do czasu dające superwłaściwości bonusy.

d3zh7q3

ZAGRAJ W GRĘ
Zapraszamy was również do odwiedzenia oficjalnej polskiej strony filmu na której znajdzie wiele ciekawych zdjęć, zwiastun a nawet kilka pełnych jego fragmentów.

Bohaterem tej ciekawej animacji jest Lucas Nickle który po przeprowadzce do nowego domu jest nieszczęśliwy. Chłopiec nie ma przyjaciół, rodzicie nie zwracają na niego uwagi a siostra przyprawia o ból głowy. A to dopiero początek bo na celownik bohatera wziął okoliczny łobuz. Nieszczęśliwy chłopak daje upust swoim frustracjom wyżywając się na zbudowanym przez mrówki kopcu.

Co dla Lucasa jest małe i nieważne dla mrówek było domem budowanym przez długi czas. Zniszczenia które bohater uczynił owadom były tak dotkliwe że te postanowiły się na nim zemścić. Czarownik Zoc wreszcie sporządza magiczny eliksir, nad którego recepturą pracował od dawna. Jedna kropla wpuszczona do gigantycznego ucha Lucasa wystarcza, by natychmiast zmniejszyć go do rozmiarów mrówki, zabrać głęboko do mrowiska i postawić go tam przed sądem

Bajka oczywiście została zaopatrzona w polski Dubbing dzięki któremu bohaterowie filmu będą przemawiać do nas z ekranu w rodzimym języku. W oryginale główni bohaterowie przemawiali głosami Juli Roberts, Nicolasa Cage’a, Meryl Streep i Paula Giamatti’ego. W polskiej wersji językowej natomiast z ekranu mówić do nas będą Kajetan Lewandowski, znana z ‘M jak miłość’ Agnieszka Warcholska oraz Grzegorz Wons i Marek Obertyn.

d3zh7q3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zh7q3