Trwa ładowanie...
d33pqp4
Zajrzyj za kulisy filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". Twórcy liczą na gigantyczne zyski [WIDEO]

Zajrzyj za kulisy filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". Twórcy liczą na gigantyczne zyski [WIDEO]

W sieci pojawił się nowy materiał z planu "Star Wars: The Last Jedi", w którym rolę przewodnika odegrał reżyser Rian Johnson.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d33pqp4

W dokumencie można zobaczyć m.in. ostatnie ujęcia z Carrie Fisher, która zmarła 27 grudnia 2016 r. już po zakończeniu zdjęć ze swoim udziałem. Kilka zdań na temat nadchodzącej produkcji powiedzieli także Mark Hamill, Daisy Ridley czy Gwendoline Christie, czyli filmowi Luke, Rey i kapitan Phasma.

Reżyser Rian Johnson i jego ekipa są przekonani, że w weekend otwarcia nowa odsłona sagi science fiction zarobi w amerykańskich kinach 215 mln dol. Byłby to drugi najlepszy wynik otwarcia w historii - pierwsze miejsce z 247 mln dol. ze sprzedaży biletów zajmują "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" (2015). Ostatecznie poprzednia część sagi przyniosła 2 mld dol. na całym świecie i 742 mln w samych Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, że do obsady obrazu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" wrócili Mark Hamill, Carrie Fisher, Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Ponadto na ekranie pojawią się Benicio Del Toro, Kelly Marie i Laura Dern.

d33pqp4

"Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi" trafi do kin 13 grudnia.

Obejrzyj ostateczny zwiastun filmu "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi":

d33pqp4

Podziel się opinią

Share
d33pqp4
d33pqp4