Trwa ładowanie...
wypisz

Zmiana daty premiery oraz polski zwiastun komedii "Wypisz, wymaluj... miłość"

Share
Zmiana daty premiery oraz polski zwiastun komedii "Wypisz, wymaluj... miłość"
Źródło: Kino Świat
d2f6rss

Tydzień krócej niż zapowiadano przyjdzie poczekać widzom na premierę komedii romantycznej „Wypisz, wymaluj… miłość”. Historia miłosnych zmagań Juliette Binoche i Clive’a Owena, uwikłanych w pełny humoru pojedynek na słowa i obrazy, trafi na ekrany 13 czerwca. By umilić oczekiwanie na film, prezentujemy jego oficjalny polski zwiastun.

„Urzekający” (wfaa.com), „przezabawny” i „wspaniały” i (iscfilm.org), to tylko niektóre z określeń, jakie przywołują recenzenci „Wypisz, wymaluj… miłość”. Komedia Freda Schepisi bywa nazywana „Stowarzyszeniem Umarłych Poetów” w duchu komedii romantycznej” (The Hollywood Reporter), porównuje się ją także do „Jak zostać królem” –„ jest równie szlachetna i zabawna” (NTdaily.com) i „Bezsenność w Seattle” – „Binoche i Owen przywodzą na myśl duet Tom Hanks-Meg Ryan” (Variety).

d2f6rss

Ogólny aplauz budzi gra aktorska. To „prawdziwy popis całej ekipy” pisze Stopklatka. „Binoche i Owen są znakomici” podsumowuje Twitchfilm.com, a my dodajemy, że poza francuską laureatką Oscara i brytyjskim „Królem Arturem”, komediowy talent w filmie demonstrują również piękna Amy Brenneman („Dziewięć kobiet” i „Gorączka”), Keegan Connor Tracy – gwiazda „Bates Motel” i „Dawno, dawno temu” oraz Navid Negahban – dobrze znany wielbicielom serii „Homeland”. Dzięki ich wysiłkom powstał obraz „intrygujący, wielowymiarowy i pełny humoru” (shockya.com), „film po prostu urzekający” (wfaa.com).

Jack i Dina pracują w jednej szkole. Z pozoru wszystko ich dzieli. On jest wyluzowanym nauczycielem angielskiego i lekkoduchem, ona zamkniętą w sobie malarką. On zachwyca się możliwościami słów, dla niej największe znaczenie ma pobudzająca siła obrazu. Obojgu brakuje jednak szczęścia i spełnienia zawodowego. Dina przestała malować, zaś Jack od lat nie może wydać książki. Pewnego dnia Jack rzuca Dinie wyzwanie. Muszą przekonać swoich uczniów, co w życiu jest ważniejsze - słowa, czy obrazy? Rywalizacja o serca i umysły podopiecznych zbliża do siebie na pozór zupełnie odmienne charaktery. Dina wkrótce przekona się, że z przystojnym nauczycielem łączy ją więcej niż mogła przypuszczać…

d2f6rss

Podziel się opinią

Share
d2f6rss
d2f6rss