Trwa ładowanie...
03-04-2013 15:41

Zwariowana komedia "American Pie" w TV Puls!

Zwariowana komedia "American Pie" w TV Puls!
d49ttrw
d49ttrw

Jazda po bandzie – tak w skrócie można określić „American Pie”. Ta pikantna i kultowa już dziś komedia o spędzającym sen z powiek każdego nastolatka „tym pierwszym razie” okazała się milowym krokiem dla tego typu „niepoprawnych” produkcji. TV Puls pokaże „American Pie” w czwartek, 4 kwietnia, o godz. 20:00.

Jim (Jason Biggs) to normalny amerykański nastolatek. Razem z kolegami z liceum przygotowuje się do balu maturalnego. Przed tym ważnym dla każdego młodego człowieka wydarzeniem, głównym tematem, który zaprząta głowę jego i kolegów jest… „ten pierwszy raz”. Droga do upragnionego celu nie będzie łatwa - Jimowi nienajlepiej układa się z dziewczynami, właśnie ośmieszył się przed koleżanką, a na domiar złego rodzice przyłapali go na oglądaniu filmu erotycznego. Równie zabawne perypetie przeżywają koledzy Jima: Kevin (Thomas Ian Nicholas), Oz (Chris Klein) czy Finch (Eddie Kaye Thomas). Mimo to licealiści nie poddają się i za wszelką cenę chcą się stać prawdziwymi mężczyznami…

„American Pie” to kultowa już dziś komedia o ”tym pierwszym razie”. Film zdobył rzesze wiernych sympatyków. Pokazuje nastolatków takimi, jakimi są naprawdę. Podkreślają to zresztą sami twórcy filmu. – Przed zrobieniem „American Pie” długo rozmawialiśmy o tym, że dawno nie widzieliśmy naprawdę dobrej komedii o nastolatkach i dla nastolatków. Takiej, z którą można się utożsamić i którą można pokochać. Dlatego postanowiliśmy pokazać, jak naprawdę rozmawiają nastolatki – mówi producent Warren Zide. Temat „tego pierwszego razu” wydawał się tu idealny.

Pierwsze skrzypce w „American Pie” gra Jason Biggs. – Jason wydawał się idealny do tej roli. Ma talent komika, jest naturalnie zabawny i wzbudza ogromną sympatię – mówi o nim reżyser Paul Weitz. Dla Biggsa „American Pie” okazał się prawdziwą odskocznią do komediowej kariery. Po roli w tej zwariowanej komedii wystąpił m.in. w takich filmach, jak "Dziewczyny i chłopaki", "Frajer", "Twarda laska" i kolejnych częściach „American Pie”: „American Pie 2”, „American Pie: Wesele” czy „American Pie: Zjazd Absolwentów”. Dziś Jason Biggs jest jednym z popularniejszych aktorów młodego pokolenia.

American Pie komedia, USA 1999, reż. Chris Weitz, Paul Weitz, wyst.: Jason Biggs, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas Emisja: czwartek, 4 kwietnia, godz. 20:00

d49ttrw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49ttrw