Trwa ładowanie...
Aktualności

13 tysięcy kochanek Warrena Beatty'ego

Share
Warren Beatty
Warren BeattyŹródło: ONS.pl
d26ln5i

Warren Beatty ma na koncie romanse z blisko 13 tysiącami kobiet. Tak przynajmniej twierdzi autor biograficznej książki poświęconej aktorowi.

Peter Biskind opisał w dziele "Star: How Warren Beatty Seduced America" burzliwą przeszłość słynnego aktora. Autor oparł się na serii wywiadów przeprowadzonych z Beattym.

- 12 775 kobiet w przybliżeniu, nie licząc szybkich numerków w ciągu dnia, flirtów przejazdem, niezobowiązującego obłapiania, skradzionych całusów i tym podobnych - wylicza Biskind.

d26ln5i

Wśród najbardziej znanych kochanek namiętnego Amerykanina znalazły się Jane Fonda, Diane Keaton, Julie Christie, Joan Collins oraz Madonna. Chociaż Collins szybko poczuła się wyczerpana temperamentem niespożytego kochanka, Madonna okazała się być dla Beatty'ego prawdziwym wyzwaniem.

- Drwiłyśmy z niego, mówiąc rzeczy, które sprawiały, że czuł się skrępowany - wspomina Sandra Bernhard, bliska przyjaciółka królowej popu. - Był idealnym celem, bo odgrywał przy niej rolę zamroczonego staruszka. Był przyzwyczajony do tego, że kobiety oddają mu cześć. Z Madonną stąpał po niebezpiecznym gruncie.

Warren Beatty jest od 1992 roku mężem Annette Bening. Filmografię gwiazdora zamyka komedia "Romanssidło" z 2002 roku.

d26ln5i

Podziel się opinią

Share
d26ln5i
d26ln5i