Trwa ładowanie...
19-08-2016 15:38

Amber Heard daje pieniądze z rozwodu na cele charytatywne

Amber Heard daje pieniądze z rozwodu na cele charytatywne
d3u5ymg
d3u5ymg

Amber Heard doszła do porozumienia w sprawie rozwodu z Johnnym Deppem. Pieniądze, które otrzyma od byłego męża przeznaczy na dobroczynność.

Aktor będzie musiał zapłacić żonie 7 milionów dolarów. Ugodę para gwiazdorska zawarła poza salą sądową, na dzień przed rozpoczęciem batalii. Johnny Depp zgodził się zapłacić Amber Heard 7 milionów dolarów, a aktorka wycofała swoje oskarżenia o stosowanie względem niej przemocy. Tym samym anulowany został zakaz zbliżania się gwiazdora serii "Piraci z Karaibów" do blond-piękności.

Heard nie zamierza zatrzymać pieniędzy dla siebie, lecz przekaże całą sumę potrzebującym. Środki otrzymają American Civil Liberties Union, organizacja pomagająca kobietom dotkniętym przemocą oraz szpital dziecięcy w Los Angeles.

d3u5ymg

Małżeństwo Johnny'ego Deppa i Amber Heard trwało zaledwie 15 miesięcy, chociaż para była ze sobą znacznie dłużej. Poznali się w roku 2009 na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Romans przyczynił się do rozstania Deppa i Vanessy Paradis, z którą gwiazdor doczekał się dzieci.

Johnny Depp ostatnio zagrał w obrazach "Alicja po drugiej stronie lustra" i "Piraci z Karaibów 5".

Amber Heard można było podziwiać w filmach "Magic Mike XXL" i "Dziewczyna z portretu".

d3u5ymg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u5ymg