Trwa ładowanie...
d2zhknt

Aniołki Charliego (2019)

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
"Aniołki Charliego", znane też pod nazwą "Charlie's Angels", to komediowy film akcji w reżyserii Elizabeth Banks. Jest to trzecia część serii o tym samym tytule, która powstała w oparciu o serial telewizyjny stworzony przez Ivana Goffa i Bena Robertsa. Produkcja jest kontynuacją poprzednich produkcji w serii. W "Aniołkach Charliego" tym razem wystąpiły między innymi Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska, Sam Claflin oraz Noah Centineo.
d2zhknt
1
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

Aniołki Charliego - opis fabuły

Fabuła filmu "Aniołki Charliego" opowiada historię kobiet, które zapewniają ochronę prywatnym klientom międzynarodowej agencji Townsend Agency. Członkinie to najsprytniejsze, nieustraszone i przede wszystkim doskonale przygotowane do boju kobiety, które nie boją się żadnych wyzwań. Grupy "Aniołków" są nadzorowane przez Bosleys, osoby koordynujące ich pracę praktycznie na całym świecie. Pewnego dnia młody inżynier podnosi alarm w sprawie tajemniczej i groźnej technologii, która mogłaby zagrażać światu. Wygląda więc na to, że to doskonałe zadanie dla tytułowych Aniołków Charliego, które od razu rozpoczynają śledztwo.

Aniołki Charliego - bohaterowie, obsada

Głównymi bohaterkami filmu "Aniołki Charliego" są Sabina Wilson, Elena Houghlin i Jane Kano, w które wcieliły się odpowiednio Kristen Stewart, Naomi Scott oraz Ella Balinska. W rolę Langstona wcielił się z kolei Noah Centineo. Role "Bosleys", czyli specjalnych koordynatorów, zagrali Djimon Hounsou, Patrick Stewart oraz Elizabeth Banks, która jest jednocześnie reżyserką i producentką filmu. Oprócz nich w obsadzie filmu "Aniołki Charliego" zobaczymy też takie gwiazdy jak Sam Claflin, Jonathan Tucker, Chris Pang, Luis Gerardo Méndez i Nat Faxon.

Aniołki Charliego - scenariusz, reżyseria

Reżyserką filmu "Aniołki Charliego" z 2019 roku jest Elizabeth Banks, która do tej pory działała głównie jako aktorka. W przeszłości występowała między innymi w takich produkcjach jak "Spider-Man 3", "Nieproszeni goście", "Człowiek na krawędzi", "Igrzyska Śmierci", "Pitch Perfect" i "Dzień z życia blondynki". Elizabeth Banks jest też odpowiedzialna za scenariusz produkcji, a nawet wystąpiła w jej obsadzie.

Podstawą akcji filmu są wydarzenia zawarte w poprzednich produkcjach z serii oraz w serialu telewizyjnym o tym samym tytule, którego twórcami są Ivan Goff i Ben Roberts. Muzyka z filmu "Aniołki Charliego" jest dziełem Briana Tylera, który nagrywał już chociażby do obrazów "Szybcy i wściekli 8", "Bajecznie bogaci Azjaci" czy "Avengers: Czas Ultrona".

Aniołki Charliego - produkcja

Pierwsze doniesienia na temat nowego filmu "Aniołki Charliego" pojawiły się we wrześniu 2015 roku, gdy Sony Pictures Entertainment poinformowało, że zamierza wznowić popularną serię z pomocą Elizabeth Banks, która miałaby pełnić rolę reżyserki. W grudniu tego samego roku Sony zatrudniło Evana Spiliotopoulosa w celu napisania scenariusza. W lipcu 2018 roku ogłoszono z kolei, że Kristen Stewart, Naomi Scott oraz Ella Balinska wcielą się w tytułowe "Aniołki Charliego", a w październiku do obsady filmu dołączyli Sam Claflin, Noah Centineo, Chris Pang i Nat Faxon.

Pierwsze zdjęcia do "Aniołków Charliego" rozpoczęły się 24 września 2018 roku. Od 2 do 7 października nagrania trwały w Niemczech, natomiast w grudniu zostały przeniesione do Turcji. Nagrania zakończyły się 9 grudnia 2018 roku. W kolejnych miesiącach ogłoszono, że produkcja nie będzie wznowieniem ani nową wersją już istniejących filmów, a raczej kontynuacją, w której zawarte zostaną wszystkie wątki z serialu telewizyjnego i poprzednich obrazów w serii. Wkrótce ogłoszono też, że swój wkład w produkcję będzie mieć też aktorka Drew Barrymore.

Aniołki Charliego - premiera

Premiera filmu "Aniołki Charliego" jest zaplanowana na 15 listopada 2019 roku. Jego dystrybucją będzie się zajmować Columbia Pictures. Zanim ustalono ostateczną datę, potencjalny dzień premiery produkcji zmieniano trzykrotnie: najpierw był on ustalony na 7 lipca, później na 27 września i w końcu na 1 listopada 2019 roku. Polska data premiery "Aniołków Charliego" odbędzie się tego samego dnia lub w późniejszym terminie, w zależności od zaleceń dystrybutora.

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zhknt
d2zhknt
d2zhknt