Trwa ładowanie...
d10dnnx

Antek Królikowski miał gorące sceny z Warnke. "Dziwnie było z żoną kumpla"

Patryk Vega do nowego filmu "Pętla" zaprosił swoich ulubionych aktorów. Antoni Królikowski miał filmowy romans z Katarzyną Warnke, a wszystkiemu przypatrywał się jej mąż, Piotr Stramowski. Czy taki układ nie zaburzył relacji dobrych znajomych?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Vega stworzył niezwykły trójkąt
Patryk Vega stworzył niezwykły trójkąt (Materiały prasowe)
d10dnnx

Patryk Vega opublikował kolejny zwiastun filmu "Pętla", który trafi do kin 4 września. Tym razem opowiedział o niezwykłym miłosnym trójkącie między trójką aktorów. Prywatnie Katarzyna Warnke jest żoną Piotra Stramowskiego, ale Vega połączył ją na ekranie z Antonim Królikowskim. - Zastanawialiście się, co czują obcy ludzie, całując się w filmie, albo grając w scenach seksu? I co, jeśli jedną z tych osób jest żona kolegi aktora? – pyta reżyser w zwiastunie.

Patryk Vega ujawni taśmy z politykami. Zdradził, skąd je ma i co na nich będzie

- Dziwne to było, że miałem pikantne sceny z żoną mojego kumpla – mówił Królikowski do siedzącego obok Stramowskiego. - Taki zawód – odpowiedział mąż Warnke, który w "Pętli" odtwarza postać boksera "Cygana" uwikłanego w świat przestępczy.

d10dnnx

- Tak, ale one były tak naprawdę pikantne gdzieś tam głęboko – kontynuował Królikowski. - W ogóle mam wrażenie, w głowie bardziej niż na zewnątrz.

31-latek dodał, że jestem bardzo zadowolony, że miał przyjemność w ogóle wystąpić w tym filmie z żoną kolegi. Przy okazji mu podziękował i śmiał się, że długo czekali na zielone światło od Stramowskiego.

- Zawodowi aktorzy twierdzą, że nie wychodzą w scenach seksu poza profesjonalizm. Cóż mogę powiedzieć? Gdyby zawsze tak było, aktorzy grający w filmie nie łączyliby się potem ze sobą w życiu – dodał Vega, który ma taki przykład u siebie na planie.

d10dnnx

Piotr Stramowski mówił kilka lat temu w rozmowie z WP, że swoją przyszłą żonę poznał na planie filmu, w którym grali parę.

- Byliśmy tam parą, której czteroletni dysfunkcyjny związek się rozpada. Na planie staraliśmy się oddzielać życie zawodowe od prywatnego, co było oczywiście trudne, bo w jednej i drugiej sferze byliśmy parą. Po powrocie z planu okazało się, że tak naprawdę w ogóle się nie znamy, nie znamy swoich znajomych. Ale to były takie momenty, kiedy trudny było odróżnić film od rzeczywistości – mówił Stramowski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d10dnnx

Podziel się opinią

Share
d10dnnx
d10dnnx