Trwa ładowanie...
anthony jeselnik

Anthony Jeselnik w Polsce. Prześmiewca Trumpa wystąpi w Warszawie

Wieczór komediowy stand-upowego amerykańskiego komika już w 3 września o godz. 20:00. Gwiazda wystąpi ze swoim programem "Funny Games".

Share
Anthony Jeselnik w Polsce. Prześmiewca Trumpa wystąpi w Warszawie
Źródło: Materiały prasowe
d3izv2p

W europejskiej trasie Anthony’ego Jeselnika Warszawa będzie ósmym miastem, w którym artysta zgodził się wystąpić. Prześmiewca Donalda Trumpa zagra 3 września o godz. 20:00 w Teatrze na Woli.

Po raz pierwszy Anthony Jeselnik zaistniał w oczach szerszej publiczności na raostach Donalda Trumpa i Charliego Sheena, gdzie nie oszczędzał ani przyszłego prezydenta, ani byłego gwiazdora kina. Charakteryzuje go obrazoburczy humor, którym częstował widzów swojego programu "The Jeselnik Offensive" nadawanego w Comedy Central.

d3izv2p

Jednym z ciekawszych momentów programu był tak zwany „taniec rekina”, który miał zwracać uwagę na liczbę rekinów ginącą z rąk ludzi. Zatem radosny taniec rekina pojawiał się w programie za każdym razem gdy rekin zaatakował człowieka. Nie może dziwić, że obywatele Nowej Zelandii zareagowali oburzeniem (i grozili komikowi śmiercią) kiedy radosny Jeselnik wraz z rekinem maskotką tańczyli po ataku na jednego z ich obywateli.

Jeselnik uwielbia przekraczać granice i eksplorować tematy tabu ze swoim charakterystycznym szelmowskim uśmiechem na twarzy. Najnowszy album Jeselnika wydany na Netflixie „Thoughts and Preyers”, czyli Myśli i Modlitwy, został znakomicie odebrany przez widzów oraz krytyków komediowych.

d3izv2p

Podziel się opinią

Share
d3izv2p
d3izv2p