Trwa ładowanie...
d1a8ptg
05-04-2006 11:29

Babskie wakacje na Hawajach

d1a8ptg
d1a8ptg

Lindsay Lohan, Kate Moss i Courtney Love postanowiły wybrać się wspólnie na wakacje na Hawaje, gdzie Love zamierza roztoczyć troskliwą opiekę nad młodszymi koleżankami.

Każda z pań ma za sobą eksperymenty związane z narkotykami. Wdowa po liderze Nirvany planuje jednak wykorzystać swoje doświadczenia, aby uchronić supermodelkę i aktorkę przed kłopotami.

- Courtney liczy na to, że uda jej się uspokoić Lindsay, która ostatnio przeszła trudne chwile - stwierdziła osoba z otoczenia Love. - Natomiast kiedy Kate była na odwyku, Courtney stale była gotowa do pomocy.

Moss poddała się terapii, po tym, jak w magazynie "Daily Mirror" opublikowano jej zdjęcia, na których zażywa narkotyki podczas pobytu w studiu nagraniowym z Pete'm Doherty z zespołu Babyshambles.

19-letnia Lohan przyznała się natomiast ostatnio do fascynacji Kabałą, mistycznym odłamem judaizmu. - Wszyscy czegoś potrzebujemy - stwierdziła młoda gwiazda. - Trzeba się po prostu złapać czegoś, co pomoże ci w życiu. Może to charakter branży, w której działam, ale wszystko wydaje się być takie trudne.

d1a8ptg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1a8ptg