Trwa ładowanie...
29-04-2009 12:00

Burzliwy romans w "You Can Dance"

Burzliwy romans w "You Can Dance"Źródło: TVN
dksooky
dksooky

Kłótnie kochanków, latające poduszki i światowi mistrzowie wzbudzania wielkich emocji. Z wrażenia może widzom zabraknąć tchu.

Dwoje uczestników programu połączy gorące uczucie. I jak to w historiach miłosnych często bywa, namiętność i porywczość młodych ludzi wywołuje burze. Tak stanie się również tym razem. Raniące słowa, krzyk i latające przedmioty to sceneria niejednej kłótni kochanków.

Tym razem w walkę zostaną dodatkowo zaangażowane poduszki. Ta broń nie jest jednak odporna na uderzenia i całe studio utonie w morzu pierza. Jak skończy się awantura dwojga zakochanych i kto będzie musiał to wszystko posprzątać?

To pozostanie tajemnicą do środy, ale znamienitych gości zaprezentujemy Wam już teraz. Nie możecie przegapić wizyty tak uznanych choreografów i tancerzy zza oceanu. Kanadyjka Genèvieve Dorion-Coupal oraz Amerykanin Gabriel Francisco pracowali z największymi gwiazdami oraz przygotowywali najbardziej imponujące widowiska teatralne i telewizyjne. Oni wiedzą jak wzruszyć widza, wywołać u niego zachwyt oraz doprowadzić do wybuchu zbiorowej euforii. Genèvieve pracowała z Celine Dion i Garou przy ich trasach koncertowych, tworzyła choreografię do tak wielkich musicalowych hitów jak „Nędznicy”, „Grease” czy „Chicago” oraz wielu programów telewizyjnych.

W przygotowaniach tancerzy do najbliższego odcinka będzie pomagać jej finalista kanadyjskiej edycji „You Can Dance” - Vincent-Oliver Noiseux. A drugi światowej sławy gość – Gabriel szkolił tancerzy do występów z takimi muzycznymi gwiazdami jak Santana, The Pussycat Dolls, The Black Eyed Peas, czy Mariah Carey. Układy taneczne gości zza oceanu to małe dzieła sztuki.

Jak uczestnicy czwartej edycji wykonają powierzone im przez mistrzów zadania? Dowiecie się w najbliższym odcinku „You Can Dance”, w TVN, w środę, o 21.30.

dksooky
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dksooky