Trwa ładowanie...
d3us3pi
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Aktualności

"Cipka" Renaty Gąsiorowskiej najlepszą animacją na festiwalu we Francji

Film studentki animacji Szkoły Filmowej w Łodzi Renaty Gąsiorowskiej - "Cipka", uznany został za najlepszą animacją na międzynarodowym konkursie festiwalu filmów krótkometrażowych w Clermont-Ferrand (Francja).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Cipka" Renaty Gąsiorowskiej najlepszą animacją na festiwalu we Francji
(Materiały prasowe)
d3us3pi

Festiwal Clermont-Ferrand uznawany jest za jeden z największych na świecie i cieszy się dużym prestiżem filmowej branży.

Bohaterką filmu jest młoda dziewczyna, która spędza wieczór w mieszkaniu. Postanawia zorganizować sobie sesję przyjemności w samotności, jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Opiekę artystyczną nad obrazem sprawowali wykładowcy w Szkole Filmowej - Mariusz Wilczyński oraz Joanna Jasińska.

Uczelnia przypomina, że to nie pierwsza nagroda za ten film. Ma on na swoim koncie już m.in. Wielką Nagrodę Jury dla krótkiej animacji AFI FEST w Los Angeles, nagrodę za krótkometrażowy film animowany Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" w Koszalinie i Nagrodę Specjalną Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA.

d3us3pi

Podziel się opinią

Share

d3us3pi

d3us3pi