Trwa ładowanie...
d2ly4xn

Colin Lawrence

Najnowsze informacje
3.5
(2 głosy)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Londyn

Filmografia:
d2ly4xn

Colin Lawrence – życiorys i kariera zawodowa

Colin Lawrence urodził się 7 września 1970 roku w Londynie, ale dorastał w Vancouver. Jako chłopiec interesował się sportem i rozszerzał swoje umiejętności w szkole średniej. Szkoła aktorska nigdy nie przyszła mu na myśl. Kontynuował dalsze wykształcenie w zakresie marketingu, a następnie rozpoczął karierę jako kierownik działu sklepu detalicznego. Przyznał, że skrycie marzył o modelingu. Zatem, kiedy jego siostra zasugerowała mu znalezienie agenta, Colin był szczęśliwy. Agent zaproponował mu przesłuchanie do filmu, ale Colin grzecznie odmówił. Po głębokim namyśle, nie mając nic do stracenia, Colin Lawrence zdecydował się zagrać w tym filmie. Tak rozpoczęła się jego kariera filmowa. Colin zrezygnował z pracy i przyjęła nowe wyzwanie zawodowe. Zapisał się na zajęcia aktorskie i oczekiwał na kolejne wielkie role. Pracował też jako kelner w restauracji.
Colin Lawrence znany jest z takich produkcji, jak Fantastic Four (Fantastyczna 4, 2005), X-Men 2 (2003) i Zabij dla mnie. Strażnicy, 2009). Od 1991 roku pojawiał się w wielu serialach telewizyjnych, zarówno gościnnie, jak i w powtarzających się rolach. Od 2006 do 2009 roku Colin Lawrence zdobył uznanie jako Hamish "Skulls" McCall na reaktywowanej serii Battlestar Galactica. W filmie Blade (2006) wcielił się w postać ojca głównego bohatera. W serialu telewizyjnym Endgame (2011) pojawił się jako detektyw Jason Evans. W latach 2011 i 2012 pojawił się jako Benjamin Abani w 12 odcinkach serialu Dochodzenie. Niedawno Colin Lawrence zagrał gościnnie postać Janko w serialu iZombie i Damiena w telewizyjnym sitcomie Impastor. Poza karierą jako aktor telewizyjny występował także w wielu filmach długometrażowych, w tym w filmie Afganistan i Watchmen. Strażnicy.

Colin Lawrence - ciekawostki

Wolny czas Colin Lawrence lubi spędzać w kuchni lub grillując i przygotowując swoje ulubione potrawy dla znajomych. Czuje się spełniony w aktorstwie, co go skrycie aspiruje do powrotu do restauracji, ale tym razem jako właściciel.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ly4xn
d2ly4xn
d2ly4xn