Trwa ładowanie...

"Czy czeka nas koniec?": film Leonardo DiCaprio za darmo na Youtube

Najnowszy film Leonardo DiCaprio – „Czy czeka nas koniec?” - jest już dostępny w sieci. Produkcję poświęconą zagadnieniu globalnego ocieplenia można oglądać za darmo w serwisie Youtube. - To zapis mojej trzyletniej podróży, podczas której zgłębiałem temat zmian klimatu – opisuje swoje dzieło tegoroczny zdobywca Oscara.

Share
"Czy czeka nas koniec?": film Leonardo DiCaprio za darmo na Youtube
Źródło: East News, Fot: Yui Mok
d3zhb82

Leonardo DiCaprio od lat zaangażowany jest w różne akcje związane z ochroną środowiska. Aktor szczególnie interesuje się zjawiskiem globalnego ocieplenia oraz jego ewentualnymi skutkami. Temat ten zainspirował nawet hollywoodzkiego gwiazdora do realizacji filmu dokumentalnego. „Czy czeka nas koniec?” to wyjątkowy obraz, w którym DiCaprio stara się udowodnić, jak bardzo niebezpieczne dla świata są wszelkie zmiany klimatyczne.

Oryginalny tytuł filmu brzmi „Before the Flood”. Leonardo DiCaprio odpowiada za jego produkcję wykonawczą. Z kolei reżyserem dokumentu jest Oscar Fisher (laureat Oscara za dokument „Zatoka delfinów”). W „Czy czeka nas koniec?” zaprezentowane zostają także rozmowy aktora z wieloma ważnymi osobistościami tego świata, m.in. z Barackiem Obamą, papieżem Franciszkiem oraz sekretarzem generalnym ONZ.

*- To zapis mojej trzyletniej podróży, podczas której zgłębiałem temat zmian klimatu. Kręcąc film, podróżowaliśmy po całym świecie, aby dowiedzieć się więcej o wpływie zmian klimatu na naszą planetę i nas samych. Rozmawiałem z naukowcami, światowymi przywódcami i aktywistami o tym, jak ważny jest to problem *– tak skomentował swoje najnowsze dzieło Leonardo DiCaprio.

d3zhb82

W niedzielę 30 października odbyła się oficjalna premiera filmu. Produkcję w ponad 170 krajach całego świata pokazała stacja telewizyjna National Geographic. Teraz film można obejrzeć za darmo na Youtube.

d3zhb82

Podziel się opinią

Share
d3zhb82
d3zhb82