Trwa ładowanie...
d3vifw5
Megafon.pl
Aktualności

''Czy czeka nas koniec?'': Oddychaj z Trentem Reznorem i Leonardem DiCaprio

- Modlimy się o deszcz, by to wszystko zmył - śpiewa Trent Reznor w nagraniu "A Minute to Breathe", które przygotował do dokumentu "Czy czeka nas koniec?" ("Before the Flood") z udziałem Leonarda Di Caprio.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trent Reznor fot. Rafał Grodek  Trent Reznor fot. Rafał Grodek
Trent Reznor fot. Rafał Grodek Trent Reznor fot. Rafał Grodek (materiał prasowy/Megafon.pl)
d3vifw5

Do sieci trafił cały utwór wraz z tekstówką. Za reżyserię wideo odpowiadają John Crowford i Reuben Wu Footage. Klip można sprawdzić pod tym adresem.

- Napisałem "A Minute to Breathe" z Atticusem Rossem - opowiada lider Nine Inch Nails. - Cały soundtrack to efekt naszej współpracy z Gustavem Santaolallą i grupą Mogwai.

Obraz o ekologicznym wydźwięku przedstawia hollywoodzkiego gwiazdora Leonarda Di Caprio podróżującego po całym świecie i obserwującego zmiany klimatyczne. Widzimy go w Miami, Pekinie, Indonezji czy Kanadzie, na audiencji u papieża czy u prezydenta Baracka Obamy. Za reżyserię odpowiada aktor i producent Fisher Stevens (laureat Oscara za dokument "Zatoka delfinów"), a producentem wykonawczym jest Martin Scorsese.

d3vifw5

- Niesamowita muzyka do "Czy czeka nas koniec?" jest jedną z najbardziej wyjątkowych kooperacji w muzyce filmowej - mówi Stevens. - Reznor, Ross, Santaolalla i Mogwai stali się jednym głosem, wyrażającym emocje i odczucia Leonarda DiCaprio podczas jego podróży.

Dzieło "Czy czeka nas koniec?" 30 października będzie można oglądać na kanale National Geographic w 171 krajach (także w Polsce) w 45 językach. Emisję zaplanowano na godzinę 21.30 Pod tym adresem można zobaczyć materiały z dokumentu. http://www.natgeotv.com/pl/programy/natgeo/czy-czeka-nas-koniec

Reznor i Ross wcześniej współpracowali z Davidem Fincherem przy "Social Network" (Oscar z muzykę), "Dziewczynie z tatuażem" (Grammy za muzykę) i "Zaginionej dziewczynie". Ostatnio przygotowali też muzykę do dramatu "Patriots Day" o zamachu w Bostonie z Markiem Wahlbergiem w roli głównej.

d3vifw5

Podziel się opinią

Share
d3vifw5
d3vifw5