Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Daniel Craig już nie chce podcinać sobie żył. Może będzie Bondem

Daniel Craig najwyraźniej zmienił zdanie co do roli Jamesa Bonda. Jeszcze niedawno zarzekał się, że nigdy już nie wcieli się w 007, tymczasem według najnowszych doniesień całkiem podobało mu się granie szpiega.

Share
Daniel Craig już nie chce podcinać sobie żył. Może będzie Bondem
Źródło: WP.PL
d1j8yoq

Przypomnijmy, że przed premierą ostatniego obrazu "Spectre", Craig przyznał, że prędzej podetnie sobie żyły, niż powie: "Nazywam się Bond, James Bond" i ponownie sportretuje szpiega Jej Królewskiej Mości.

- Mówią, że gówno się do Ciebie przykleja i dokładnie tak było - odniósł się teraz do słynnego komentarza sprzed kilku lat. - Powiedziałem to dzień po zakończeniu zdjęć. Byłem z dala od domu przez rok. Wielkie mecyje. To była fajna praca. Podobała mi się.

d1j8yoq

Jeszcze niedawno po sieci krążyły poltki, iż Craig otrzymał ofertę na 150 milionów dolarów za udział w dwóch kolejnych filmach o przygodach Bonda. Doniesienia okazały się jednak nieprawdziwe.

Ponieważ nie jest pewne, czy Craig zagra znów 007, wśród potencjalnych kandydatów do roli Jamesa Bonda wymieniani są James Norton, Idris Elba, Jamie Bell, Aidan Turner, Damian Lewis, Jack Huston, Luke Evans, Henry Cavill, Tom Hardy, a nawet Gillian Anderson.

Nadchodząca opowieść będzie 25. oficjalnym filmem o przygodach 007.

Daniel Craig ostatnio zajęty był na planie "Logan Lucky". Potwierdził też udział w serialu "Purity".

d1j8yoq

Podziel się opinią

Share
d1j8yoq
d1j8yoq