Trwa ładowanie...
19-07-2009 04:03

Darren Aronofsky porzuci RoboCopa?

Darren Aronofsky porzuci RoboCopa?Źródło: AKPA
d3ksa96
d3ksa96

Darren Aronofsky stanął przed trudnym wyborem: nakręcić thriller "Black Swan" z Natalie Portman czy nową wersję "RoboCopa".

Mimo iż reżyser już dawno zgodził się na nakręcenie remake'u historii policjanta-cyborga, wciąż ociąga się z decyzją kiedy konkretnie rozpocznie zdjęcia. Tymczasem wytwórnia MGM ustaliła już datę premiery na 2011 rok. Jeśli Darren Aronofsky przystąpi wcześniej do realizacji thrillera "Black Swan", z całą pewnością nie dotrzyma wcześniej wspomnianej daty. W związku z tym MGM rozpoczęło poszukiwania nowego kandydata na reżysera "RoboCopa".

Przypomnijmy, iż w thrillerze "Black Swan" Natalie Portman wcieli się w rolę odnoszącej sukcesy baletnicy, której współzawodnictwo z inną tancerką przeradza się w ryzykowną walkę. Z czasem bohaterka zaczyna mieć wątpliwości, czy jej rywalka jest rzeczywistą osobą, czy zaledwie produktem jej własnej wyobraźni.

d3ksa96

Natomiast "RoboCop" będzie remakiem kultowego filmu z 1987 roku. Bohaterem opowieści jest policjant, który zostaje poturbowany podczas starcia z przestępcami. Mózg śmiertelnie rannego stróża prawa zostaje wykorzystany do zbudowania robota mającego za zadanie strzec sprawiedliwości w gnębionym zbrodnią mieście. Stylistyka nowego dzieła nawiązywać będzie do kina noir.

Ostatnim w dorobku Aronofsky'ego filmem pozostaje "Zapaśnik" z Mickeyem Rourke w roli tytułowej.

d3ksa96
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ksa96