Trwa ładowanie...
13-03-2010 11:37

Dereszowska chce mieć drugie dziecko

Dereszowska chce mieć drugie dzieckoŹródło: Kapif.pl
d3gs9k3
d3gs9k3

[

]( http://www.efakt.pl )

Fakt poznał największe marzenie Anny Dereszowskiej (29 l.). Aktorka tak pokochała macierzyństwo, że myśli o rodzeństwie dla małej Lenki (2 l.)

Wiąże się z tym jednak nie lada problem. Partner aktorki ani myśli się na to zgodzić. Czy ich związkowi grozi poważny kryzys?

d3gs9k3

Piotr Grabowski (42 l.) nie chce po raz kolejny zostać ojcem. Oprócz Lenki aktor ma już dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Martą Konarską (44 l.) i jak twierdzą jego znajomi, więcej już mieć nie zamierza.

Tymczasem Dereszowska jest młodą kobietą, która dopiero niedawno zaznała uczucia macierzyństwa. I nie chce poprzestawać na jednym dziecku. Nawet mimo tego, że ma mnóstwo pracy. – Piotr uważa, że Ania nie pogodzi pracy z opieką nad małym dzieckiem. Ona spędza całe dnie na planie jak nie jednego, to drugiego serialu. A Lenką i tak opiekuje się Piotr albo opiekunka – powiedział Faktowi znajomy aktora.

Najwyraźniej Grabowski ma obawy, że jego ukochana nie poradzi sobie z dwojgiem dzieci. Albo mówiąc wprost – że to on będzie musiał sobie z nimi radzić. Jak twierdzą nasi informatorzy, z tego powodu w ich domu często dochodzi do kłótni. Jeśli aktorka para nie dojdzie szybko do porozumienia w tej jakże kluczowej kwestii, ich związkowi grozić będzie bardzo poważny kryzys.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Stachursky pięknie schudł! ZOBACZ

d3gs9k3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gs9k3