Trwa ładowanie...

Drew Barrymore, Laura Dern i Jeffrey Dean Morgan wręczą Złote Globy

Znamy kolejnych prezenterów Złotych Globów. Statuetki wręczą m.in. Drew Barrymore, Laura Dern i Jeffrey Dean Morgan.

Share
Drew Barrymore, Laura Dern i Jeffrey Dean Morgan wręczą Złote Globy
Źródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d3xphc9

Na razie nie wiadomo, nagrody w których kategoriach będą wręczać aktorzy. Drew Barrymore jest laureatką statuetki za kreację w "Szarych ogrodach", Laura Dern była z kolei nominowana do Złotego Globa za rolę w obrazie "Historia Rose". Jeffrey Dean Morgan, który ostatnio robi duże wrażenie jako Negan w "The Walking Dead", jeszcze nie znalazł się wśród kandydatów do wyróżnienia.

Drew Barrymore, Laura Dern i Jeffrey Dean Morgan dołączają do ogłoszonych wcześniej Anny Kendrick i Steve'a Carrella. Złote Globy przyznaje Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Obok Oscarów to najważniejsze nagrody w Hollywood. Często zresztą ich laureaci potem królują na gali Amerykańskiej Akademii Filmowej. Przyznawane są jednak nie tylko w filmowych, ale i telewizyjnych kategoriach.

  1. gala wręczenia Złotych Globów odbędzie się 8 stycznia. Gospodarzem będzie Jimmy Fallon. Największe szanse na statuetki mają twórcy filmów "La La Land" czy "Moonlight" oraz serialu "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona".
d3xphc9

Podziel się opinią

Share
d3xphc9
d3xphc9