Trwa ładowanie...
Megafon.pl
12-01-2017 08:02

Dumbo i Will Smith zostaną przyjaciółmi?

Will Smith prowadzi rozmowy z wytwórnią Disneya w sprawie udziału w nowej, aktorskiej wersji klasycznej animacji - "Dumbo".

Dumbo i Will Smith zostaną przyjaciółmi?Źródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d2rpadd
d2rpadd

Przypomnijmy - Dumbo to sympatyczny słonik cyrkowy o nienaturalnie wielkich uszach. Dzięki przyjaciółce - myszce - bohater pokonuje swoje kompleksy i uczy się wiary w siebie. Klasyczny film wyreżyserowany przez zespół, w którym byli Ben Sharpsteen, Samuel Armstrong, Norman Ferguson, Wilfred Jackson, Jack Kinney, Bill Roberts i John Elliotte, wszedł do kin w 1941 roku. Do dziś kochany jest przez widzów na całym świecie.

Will Smith nie podpisał jeszcze żadnego kontraktu - rozmowy są na bardzo wczesnym etapie i dotyczą roli ojca dzieci, które zaprzyjaźniają się ze słonikiem. Jeżeli gwiazdor zaangażuje się w projekt, wpłynie to prawdopodobnie na inne jego plany, w tym sequel "Bad Boysów" - "Bad Boys for Life". Realizacja obu projektów planowana jest na zbliżony okres.

Nowa aktorska wersja "Dumbo" ma zostać wyreżyserowana przez Tima Burtona. Scenariusz pisze Ehren Kruger, który również weźmie na siebie obowiązki producenckie - razem z Justinem Springerem. Według plotek - do udziału w projekcie w roli czarnego charakteru - zapraszano Toma Hanksa. Aktor wybrał jednak dramat wojenny - "The Grey Hound".

d2rpadd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rpadd