Trwa ładowanie...

'Eragon' jeszcze w tym roku - zobacz pierwszy zwiastun

Share
'Eragon' jeszcze w tym roku - zobacz pierwszy zwiastun
d2ie12e

Premiera długo wyczekiwanego obrazu „Eragon”, który powstał na podstawie powieści Christophera Paoliniego o tym samym tytule, coraz bliżej.

„Eragon” to amerykańska superprodukcja wytwórni 20th Century Fox, ekranizacja światowego bestselleru wydawniczego Eragon, pierwszego tomu trylogii Dziedzictwo autorstwa Christophera Paoliniego. Opowiada o przygodach piętnastoletniego chłopca, który pewnego razu znajduje błękitny kamień. Okazuje się, że kamień jest jajem, z którego wykluwa się smoczyca Saphira. Razem z chłopcem łączy ją nierozerwalną więź duchowa. Eragon wyrusza z Saphirą w misję uwolnienia kraju spod panowania tyrana oraz osobistej zemsty za śmierć najbliższych, aby wypełnić swoje przeznaczenie i doprowadzić do odrodzenia starożytnej kasty honorowych Jeźdźców Smoka.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 15 grudnia 2006 roku. Już dziś natomiast możecie zobaczyć jego trailer.

ZOBACZ ZWIASTUN
Obraz reżyseruje Stefen Fangmeier. Autorem scenariusza jest Peter Buchman. W głównych rolach wystąpią: Edward Speleers (Eragon), Djimon Hounsou (Ajihad), Jeremy Irons (Brom), John Malkovich (król Galbatorix), Robert Carlyle (Durza), Gary Lewis (król Hrothgar) oraz Alun Armstrong jako wuj Garrow.

Ścieżkę dźwiękową skomponował Patricka Doyle, który jest autorem muzyki do filmów „Dziennik Bridget Jones” oraz „Harry Potter i Czara Ognia”. Do ścieżki dźwiękowej będą dodane piosenki Amandy Ghost. Amanda Ghost jest współautorką (wraz z Jamesem Bluntem) głośnego hitu i najlepiej sprzedającego się singla 2005 roku „You’re Beautiful”.

d2ie12e

Podziel się opinią

Share
d2ie12e
d2ie12e