Trwa ładowanie...
d3p1les
14-11-2006 13:39

Gdzie odbędzie się ślub Toma Cruise'a i Katie Holmes?

d3p1les
d3p1les

Gdzie odbędzie się ślub Toma Cruise'a z Katie Holmes - w malowniczym zamku nad jeziorem Bracciano koło Rzymu czy w Portofino nad Zatoką Genueńską? - zastanawia się włoska prasa. W poniedziałek słynna hollywoodzka para przyjechała do Wiecznego Miasta, a każdy jej krok śledzony jest przez setki paparazzich i fanów.

Według "Corriere della Sera", zaślubiny mają trwać trzy dni. Nie wiadomo natomiast, kiedy się rozpoczną, zapewne pod koniec tygodnia. Podczas gdy prawdziwe dziennikarskie oblężenie przeżywa zamek w Bracciano, wskazywany jako najbardziej prawdopodobne miejsce ceremonii, obecnie pojawiły się pogłoski o tym, że może ona odbyć się w Portofino w Ligurii w sobotę 18 listopada.

Gazety ujawniły, że młoda para chcąc uniknąć brawurowych wyczynów paparazzich zabiega u lokalnych władz Bracciano o wprowadzenie zakazu lotów samolotów nad zamkiem, by nie robiono zdjęć z powietrza.

Zagadką pozostaje to, w jakim obrządku wezmą ślub amerykańscy aktorzy. Wiadomo, że nie będzie to obrządek katolicki. Media nie wykluczają, że Cruise wybrał zaślubiny zgodnie z zasadami kościoła scjentologów, którego jest żarliwym wyznawcą.

d3p1les

Według prasowych niedyskrecji, na ten ślub zaproszeni zostali m.in. przyjaciel Cruise'a - John Travolta, również scjentolog, Victoria i David Beckham, Steven Spielberg, aktorzy Mira Sorvino, Russel Crowe i Ashley Judd oraz, jako gość nadzwyczajny, Andrea Bocelli, którego koncert ma uświetnić uroczystość.

Tymczasem drugi dzień z rzędu całkowicie otoczony przez fotoreporterów i dziennikarzy oraz setki fanów jest rzymski hotel Hassler, gdzie zatrzymał się Tom Cruise ze swoją narzeczoną, ich córeczką Suri oraz dwojgiem adoptowanych wcześniej przez aktora dzieci.

d3p1les
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p1les