ycipk-345mxl
ycipk-345mxl

Goło i wesoło - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

Gaz i Dave to młodzi pracownicy stalowni z Sheffield w północnej Anglii, którzy stracili pracę w ramach redukcji etatów. Rozwiedziony Gaz potrzebuje pieniędzy, by móc sprawować opiekę nad swoim synem, Nathanem. Dave uważa się za grubego i nieatrakcyjnego, a jego brak wiary w siebie potęguje okresowa impotencja. Kiedy miasto odwiedza słynna grupa Chippendales, Gaz, Dave i niechętny całej sprawie Nathan podstępem dostają się za kulisy.

Entuzjastyczna reakcja rozszalałej kobiecej widowni robi wielkie wrażenie na Gazie... Gaz i Dave udaremniają samobójczą próbę Lompera, byłego kolegi ze stalowni, który uważa się za kompletnego nieudacznika. We trójkę starają się przekonać swego byłego brygadzistę, Geralda, eksperta w dziedzinie tańca towarzyskiego, by ten pomógł im założyć zespół występujący z męskim stripteasem.

Gerald także stracił pracę, dotąd jednak nie powiedział o tym żonie. Kiedy Gaz i Dave skutecznie sabotują jego spotkanie w sprawie pracy organizując przedstawienie kukiełkowe za oknem, Gerald zgadza się im pomóc...

ycipk-345mxl
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-345mxl
ycipk-345mxl