Trwa ładowanie...
d2h6u8e
Megafon.pl
Aktualności

"Green Lantern Corps.": Tom Cruise, Bradley Cooper i ponownie Ryan Reynolds z Zieloną Latarnią

Trwają przygotowania do realizacji filmu "Green Lantern Corps.", co oznacza, że producenci szukają odtwórcy głównej roli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryan Reynolds fot. Warner Bros Entertainment Polska
Ryan Reynolds fot. Warner Bros Entertainment Polska (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d2h6u8e

Na liście kandydatów do roli Hala Jordana, znanego również jako Zielona Latarnia, znaleźli się: Tom Cruise, Joel McHale, Bradley Cooper, Armie Hammer, Jake Gyllenhaal i Ryan Reynolds.

Przypomnijmy, że Zielona Latarnia to Hal Jordan, pilot, który otrzymuje tajemniczy pierścień mocy od przybyłego na Ziemię kosmity. Wraz z niezwykłym darem lotnik przyjmuje na siebie obowiązki "na wskroś uczciwego i urodzonego bez strachu" superbohatera. Wybór Reynoldsa jest o tyle dziwny, iż aktor zmierzył się już z rolą w 2011 roku i otrzymał za nią miażdżącą krytykę zarówno ze strony prasy, jak i fanów komiksowej serii. Znakomicie sprawdził się natomiast w "Deadpooli".

Warto wspomnieć, iż w 2011 roku o rolę starali się również Cooper i Jared Leto. Gyllenhaal był zawsze głównym kandydatem fanów komiksów. Cruise nie ma jeszcze na koncie roli komiksowego herosa, a Hammer był blisko zagrania Supermana. W postać Zielonej Latarni chętnie wcieliłby się gwiazdor "X-Men", James Marsden.

Premiera "Green Lantern Corps." planowana jest na 19 czerwca 2020 roku. Projekt powstaje dla wytwórni Warner Bros. Pictures. David Goyer i Justin Rhodes piszą scenariusz.

d2h6u8e

Podziel się opinią

Share
d2h6u8e
d2h6u8e