Trwa ładowanie...
djsnnld

Guy Ritchie wraca do korzeni. "Dżentelmeni" to spełnienie marzeń fanów

Klimat jak z "Przekrętu", gwiazdorska obsada, humor, akcja i zakręcony scenariusz kryminalny. Guy Ritchie dawno nie nakręcił nic w swoim dawnym stylu, ale "Dżentelmeni" mają to zmienić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dżentelmeni" przypomną widzom, za co pokochali Guya Ritchiego
"Dżentelmeni" przypomną widzom, za co pokochali Guya Ritchiego (Materiały prasowe)
djsnnld

"Dżentelmeni" ("The Gentlemen") to historia Amerykanina Mickey'a Pearsona (Matthew McConaughey), który osiadł w Londynie, gdzie stworzył narkotykowe imperium oparte na marihuanie. Kiedy okazuje się, że Pearson zamierza wycofać się z rynku na zawsze, zaczynają się knowania, napaści, szantaże. Wszystko po to, by za wszelką cenę zająć jego miejsce. Nowy klip koncentruje się właśnie na postaci Pearsona, który będzie jedną z wielu nietuzinkowych osobistości w filmie Guya Ritchie.

Przypomnijmy, że od czasu "Rock'n'Rolla" z 2008 r. Ritchie nie nakręcił żadnego kryminału. A to właśnie z tym gatunkiem jest najczęściej kojarzony przez takie hity jak "Porachunki", "Przekręt" czy "Revolver".

djsnnld

Po dwóch "Sherlockach Holmesach", "Królu Arturze" i "Aladynie" nakręconym dla Disneya, Guy Ritchie powraca jednak do kina gangsterskiego w najlepszym wydaniu. Zakręcony, wielowątkowy scenariusz, wyraziste postacie, humor, akcja – "Dżentelmeni" zapowiadają się na prawdziwy hit początku przyszłego roku.

W obsadzie oprócz Matthew McConaugheya znalazły się takie gwiazdy jak Charlie Hunnam, Colin Farrell, Hugh Grant, Henry Golding, Michelle Dockery, Jeremy Strong i Eddie Marsan.

Guy Ritchie odpowiada za scenariusz, reżyserię i produkcję.

Polska premiera "Dżentelmenów" jest zaplanowana na 14 lutego 2020 r.

Obejrzyj pierwszy zwiastun filmu "The Gentlemen":

djsnnld

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


djsnnld

djsnnld