Trwa ładowanie...
hiszpanka

"Hiszpanka": Pierwszy zwiastun

Share
"Hiszpanka": Pierwszy zwiastun
Źródło: Studio Munka-SFP
d3ic79b

Są filmy, które wymykają się definicjom, a o których wiadomo, że na zawsze zapiszą się w historii kinematografii. Takim filmem jest *"Hiszpanka" Łukasza Barczyka. Wydarzeniem specjalnym podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni była prezentacja pierwszego zwiastuna filmu.*

Nie ma wątpliwości, że to produkcja zrealizowana z niezwykłym rozmachem. Zwiastun zapowiada historię, która przekracza granice wyobraźni. Nie wiadomo czy powiązane z Powstaniem Wielkopolskim wydarzenie są prawdą, czy jedynie iluzją. Ile jest w filmie historii, a ile magii. Porywają efekty specjalne, które zapraszają widzów w niezwykłą, pełną przygód podróż w innym wymiarze, stworzonym w wyobraźni grupy telepatów. „Hiszpanka” zapowiadana jest jako filmowe arcydzieło i trafi do kin na początku przyszłego roku.

d3ic79b

Film wyreżyserował Łukasz Barczyk. W obsadzie znaleźli się: Crispin Glover, Bruce Glover, Florence Thomassin, Jan Frycz, Patrycja Ziółkowska, Jakub Gierszał, Sandra Korzeniak, Magdalena Popławska, Tomasz Kowalski, Karl Markovicks, Thomas Schweiberer, Jack Recknitz, Fritz von Friedl i wielu innych wspaniałych aktorów.

„Hiszpanka“ - w kinach od 23 stycznia

d3ic79b

Podziel się opinią

Share
d3ic79b
d3ic79b