Trwa ładowanie...
dqc474e
Aktualności

Jeden dzień z Tomem Cruisem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeden dzień z Tomem Cruisem
dqc474e

5 maja w MTV to dzień z Tomem Cruisem. Fani gwiazdora będą mogli lepiej poznać swego idola oraz dowiedzieć się absolutnie wszystkiego o jego filmach. Już o 13:00 wystartuje program „All Eyes on Tom Cruise”.

W programie przedstawiona zostanie sylwetka artysty oraz najciekawsze momenty w jego karierze. Zajrzymy również za kulisy hitów „Mission Impossible 2” oraz „Wojna światów”. Z programu „Wspaniale życie Toma Cruise'” dowiemy się natomiast, jak wygląda jego życie prywatne i na co wydaje wielomilionowe gaże. TOM CRUISE W RZYMIE I PARYŻU NA PROMOCJI 'MI:3' Dzień z Tomem Cruisem będzie świetną rozgrzewką przed premierą najnowszej części filmu „Mission Impossible 3”, który wchodzi do kin na całym świecie właśnie 5 maja. Tom Cruise powraca w nim jako agent Etan Hunt w kolejnej, prawie niemożliwej do wykonania misji.

Tym razem będzie musiał stawić czoło najniebezpieczniejszemu z przestępców, Owenowi Davianowi. Relację z planu najnowszej produkcji z udziałem Cruise`a, a także wywiady z aktorami i komentarze ekipy będzie można zobaczyć w specjalnym odcinku „MTV za kulisami: Mission Impossible 3”, który w MTV zadebiutuje 14 maja o 13:30.

5 maja - Dzień z Tomem Cruisem w MTV:

  • 13:00 – „All Eyes on Tom Cruise”
  • 13:30 – „MTV za kulisami: Mission Impossible 2”
  • 14:00 – „Wspaniałe życie Toma Cruise`a”
  • 14:30 – „MTV za kulisami: Wojna światów”
  • 14.05. – „MTV za kulisami”
  • 13:30 – „MTV za kulisami: Mission Impossible 3”
dqc474e

Podziel się opinią

Share
dqc474e
dqc474e