Qaqwqwrqw

"Kobiety mafii 2" jeszcze mocniejsze. Zobacz nowy materiał wideo

Żeby dostać się do serca faceta, sięgają po… piły łańcuchowe i wiertarki. Królowe mafii mają własny przepis na Walentynki. Prezentujemy najnowszy, pełnej miłości i ostry, jak strzała Amora materiał wideo z planu "Kobiety mafii 2”.

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W jednej z głównych ról wystąpi Agnieszka Dygant
W jednej z głównych ról wystąpi Agnieszka Dygant (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Patryk Vega coraz bardziej rozkochuje się w kobiecych bohaterkach i znów daje im grać pierwsze skrzypce. Na główny plan w „Kobietach mafii 2” wysuwają się nowe postaci, w tym zbuntowana córka gangstera, Stella (Aleksandra Grabowska), która wbrew woli ojca wkracza w przestępczy półświatek. Pojawia się też niebezpieczna Aida, kolumbijska królowa kartelu, grana przez Angie Cepedę – jedną z największych gwiazd Ameryki Południowej. Powracają oczywiście bohaterki znane z pierwszej części przebojowej serii: groźna Siekiera (Aleksandra Popławska), która tym razem do wykonania będzie miała śmiertelnie niebezpieczną misję; Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke) – zdesperowana, by odzyskać dawny splendor i blask i rosnąca w siłę Niania (Agnieszka Dygant), która kobiecą ręką kieruje i trzęsie polskim narkobiznesem. Tam, gdzie są piękne i niebezpieczne kobiety, tam muszą pojawić się nowe romanse, wielkie namiętności i szalone intrygi. Silne emocje zawładnęły też filmowym planem, a w jednej ze scen polała się nawet prawdziwa krew! Po krwawe szczegóły i jeszcze więcej adrenaliny zapraszamy za kulisy filmu. Mężczyźni, strzeżcie się! Nadchodzą "Kobiety mafii 2”.

Zobacz kulisy:

Qaqwqwrqw

Królowe polskiej mafii wracają w gangsterskiej superprodukcji, wyznaczającej nowe standardy gatunkowe dla krajowej kinematografii. Film "Kobiety mafii 2” w reżyserii Patryka Vegi to porywająca i inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna, rozgrywająca się równocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroku, Kolumbii i Dubaju. Przemyt narkotyków na niespotykaną dotąd skalę, porwania i zabójstwa na zlecenie, kradzież najdroższych, luksusowych samochodów, widmo globalnego terroryzmu i machinacje południowoamerykańskich karteli – wszystko to w kontynuacji jednego z największych kasowych hitów 2018 roku.

Zobacz też: "Plagi Breslau". Seryjny morderca kina Patryk Vega

Ciąg dalszy doskonale przyjętych "Kobiet mafii” to rozwinięcie wątków znanych z części pierwszej, powrót doborowej obsady i zastrzyk zupełnie nowej, świeżej krwi. Tym razem u boku Agnieszki Dygant, Aleksandry Popławskiej i Katarzyny Warnke pojawi się latynoamerykańska mega gwiazda Angie Cepeda, czyli niezapomniana Lucecita z serialu „Luz Maria” oraz debiutująca na dużym ekranie Aleksandra Grabowska! W męskiej części ekipy wystąpią: Piotr Adamczyk, znany z hitu Netflix "Dom z papieru” – Enrique Arce, Janusz Chabior, a także: Krzysztof Czeczot, Damian Kret, Patryk Pniewski, Otar Saralidze, światowej sławy kulturysta – Michał Karmowski oraz popularni raperzy Bonson i Sobota. "Kobiety mafii 2”, na podstawie scenariusza Olafa Olszewskiego i Patryka Vegi, to nie tylko festiwal akcji i moc efektów specjalnych, ale przede wszystkim potężna dawka humoru, ogromne emocje, porywające historie miłosne i pełnokrwiste bohaterki, dzięki którym w polskiej mafii naprawdę zapanują nowe porządki.

Materiały prasowe
Podziel się
Qaqwqwrqw

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

Zobacz też: "Kobiety Mafii 2". Patryk Vega pokazał zwiastun, który wbije w fotel fanów

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw