Trwa ładowanie...
d3swz1y
Aktualności

Lindsay Lohan przechodzi na Islam

Choć ma raptem 30 lat, okres świetności ma już dawno za sobą. O aktorce i piosenkarce od kilku lat mówi się tylko w kontekście skandali, nie ról czy osiągnięć zawodowych. Gwiazda ma za sobą walkę z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, pobyt w więzieniu, kilka nieudanych związków i zniszczoną karierę aktorską. Kiedy wydawało się, że już niczym nas nie zaskoczy, Lohan postanowiła przejść na islam.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan (East News)
d3swz1y

Celebrytka kilka dni temu usunęła wszystkie zdjęcia na Instagramie. Zmieniła również opis swojego profilu, zostawiając tylko arabskie pozdrowienie - "alaikum salam", które w świecie muzułmańskim oznacza "pokój z wami". Wszyscy zastanawiają się, czy Lohan przeszła na islam.

Twitter bardzo szybko zaczął komentować przemianę aktorki. W szczególności spodobało się to użytkownikom, którzy wierzą w Allaha. - Jestem przeszczęśliwa że Lindsay Lohan odnalazła islam. Allah będzie ją prowadził i pobłogosławi ją – napisała jedna użytkowniczka serwisu.* - Słyszałem, że Lindsay Lohan przechodzi na islam? Jeśli to prawda, chwała Allahowi! Bóg pokazał jej właściwą drogę do naśladowania.* – skomentował inny użytkownik Twittera.

d3swz1y

Sama gwiazda na razie nie komentuje sprawy, jej rzecznik rzecznik tłumaczy, że Lindsay przechodzi okres odnowienia i pozytywnych zmian w życiu. O Lohan było już głośno w 2015 roku, kiedy została sfotografowana z Koranem. Wówczas tłumaczyła, że był to prezent od jej znajomych z Arabii Saudyjskiej.

Lindsay Lohan East News
Lindsay Lohan (East News)

Lohan w jednym z wywiadów z Oprah Winfrey wspomniała również, że jest bardzo uduchowioną osobą. - Jestem w stałym kontakcie z Bogiem, czy to podczas modlitwy, czy podczas medytacji. Lindsay nie jest pierwszą gwiazdą, która zmieniła wiarę. Tom Cruise od lat jest aktywnym członkiem sekty Scjentologów, a Julia Roberts po zakończeniu prac nad filmem "Jedz, Módl się, Kochaj" ogłosiła, że stała się praktykującym wyznawcą hinduizmu.

   ONS.pl
(ONS.pl)
   ONS.pl
(ONS.pl)
d3swz1y

Podziel się opinią

Share
d3swz1y
d3swz1y