Trwa ładowanie...
Aktualności

Lindsay Lohan przechodzi na Islam

Choć ma raptem 30 lat, okres świetności ma już dawno za sobą. O aktorce i piosenkarce od kilku lat mówi się tylko w kontekście skandali, nie ról czy osiągnięć zawodowych. Gwiazda ma za sobą walkę z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, pobyt w więzieniu, kilka nieudanych związków i zniszczoną karierę aktorską. Kiedy wydawało się, że już niczym nas nie zaskoczy, Lohan postanowiła przejść na islam.
Share
Lindsay Lohan
Lindsay LohanŹródło: East News
d3h6jby

Celebrytka kilka dni temu usunęła wszystkie zdjęcia na Instagramie. Zmieniła również opis swojego profilu, zostawiając tylko arabskie pozdrowienie - "alaikum salam", które w świecie muzułmańskim oznacza "pokój z wami". Wszyscy zastanawiają się, czy Lohan przeszła na islam.

Twitter bardzo szybko zaczął komentować przemianę aktorki. W szczególności spodobało się to użytkownikom, którzy wierzą w Allaha. - Jestem przeszczęśliwa że Lindsay Lohan odnalazła islam. Allah będzie ją prowadził i pobłogosławi ją – napisała jedna użytkowniczka serwisu.* - Słyszałem, że Lindsay Lohan przechodzi na islam? Jeśli to prawda, chwała Allahowi! Bóg pokazał jej właściwą drogę do naśladowania.* – skomentował inny użytkownik Twittera.

d3h6jby

Sama gwiazda na razie nie komentuje sprawy, jej rzecznik rzecznik tłumaczy, że Lindsay przechodzi okres odnowienia i pozytywnych zmian w życiu. O Lohan było już głośno w 2015 roku, kiedy została sfotografowana z Koranem. Wówczas tłumaczyła, że był to prezent od jej znajomych z Arabii Saudyjskiej.

Lindsay Lohan East News
Lindsay LohanŹródło: East News

Lohan w jednym z wywiadów z Oprah Winfrey wspomniała również, że jest bardzo uduchowioną osobą. - Jestem w stałym kontakcie z Bogiem, czy to podczas modlitwy, czy podczas medytacji. Lindsay nie jest pierwszą gwiazdą, która zmieniła wiarę. Tom Cruise od lat jest aktywnym członkiem sekty Scjentologów, a Julia Roberts po zakończeniu prac nad filmem "Jedz, Módl się, Kochaj" ogłosiła, że stała się praktykującym wyznawcą hinduizmu.

   ONS.pl
Źródło: ONS.pl
   ONS.pl
Źródło: ONS.pl
d3h6jby

Podziel się opinią

Share
d3h6jby
d3h6jby