Trwa ładowanie...
18-08-2006 17:34

Lucy Liu Was zaskoczy

Share
Lucy Liu Was zaskoczy
d4naoop

Lucy Liu, gwiazda wielu filmów sensacyjnych, kojarzona z rolami twardych kobiet, które, gdy trzeba, nie zawahają się, by użyć siły, zaskoczy nas niedługo w nowej, komediowej kreacji w filmie "Zabójczy numer".

Liu wciela się w postać Lindsay, pewnej urokliwej "dziewczyny z sąsiedztwa". Głównego bohatera - Slevina - gra Jose Hartnett. Mężczyzna traci pracę, przyłapuje dziewczynę w łóżku z innym, kradną mu portfel i zegarek, a na domiar złego trafia w sam środek porachunków między dwoma bossami nowojorskiej mafii (Morgan Freeman, Ben Kingsley). A to dopiero początek.

"- Wiele tu zwrotów akcji" - mówi Liu, której poza Hartnettem, Freemanem i Kingsleyem towarzyszyli na planie Bruce Willis. "- Ważne, aby się temu poddać i dobrze się bawić, chociażby dlatego, że na ekranie występują tacy wspaniali aktorzy" – dodaje gwiazda.

d4naoop

Tylko dla nas: Lucy Liu w wywiadzie video
Postać grana przez Liu - Lindsay, bardzo szybko mówi, a szybko się porusza, a przede wszystkim jest bardzo ciekawska. Z entuzjazmem decyduje się rozwikłać przyczynę problemów Slevina oraz pomaga mu wyjść cało z opresji.

Przypomnijmy, iż nazwisko Liu stało się sławne dzięki serialowi "Ally McBeal". Aktorka spodobała się także w "Aniołkach Charliego", "Godzinie zemsty" oraz "Kill Bill". Jej przygoda z aktorstwem zaczęła się jeszcze w trakcie studiów na uniwersytecie stanowym w Michigan.

Nieco przez przypadek, a nieco z ciekawości zgłosiła się na przesłuchania do studenckiego przedstawienia. Jego twórcy powierzyli jej rolę Alicji z Krainy Czarów. Od tamtej pory Liu nie przestaje grać. W przyszłym roku zobaczymy ją w komedii sensacyjnej "Code Name: The Cleaner".

Zabójczy numer wejdzie na ekrany naszych kin 18 sierpnia pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski. Zobacz także wywiady z: Brucem Willisem, Morganem Freemanem, i Joshem Hartnettem. Tylko w WP! Odwiedź koniecznie oficjalną stronę filmu: www. zabojczynumer.wp.pl.

d4naoop
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4naoop
d4naoop