Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Mary Poppins przyłapana w Londynie. Zobacz Emily Blunt w roli kultowej bohaterki

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie zapowiadające film "Mary Poppins Returns". W głównej roli zobaczymy Emily Blunt.

Share
Mary Poppins przyłapana w Londynie. Zobacz Emily Blunt w roli kultowej bohaterki
Źródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d25x6cx

Fotografia, którą można zobaczyć pod tym adresem, pozwala przyjrzeć się Emily Blunt w kostiumie,. Zdjęcie pozwala również posmakować klimatu produkcji.

Przypomnijmy, że akcja nowego obrazu o Mary Poppins ma rozgrywać się w Londynie, 25 lat po wydarzeniach z oryginalnego kinowego dzieła z Julie Andrews w roli głównej. Produkcja przedstawi dalszą historię magicznej niani, która zajmuje się rodziną Banksów.

d25x6cx

Reżyserią i produkcją zajął się Rob Marshall. Scenariusz to dzieło Davida Magee, a muzyka - Marca Shaimana. Emily Blunt wcieli się w Mary Poppins, a Lin-Manuel Miranda zagra nową postać imieniem Jack. Meryl Streep wystąpi w roli kuzynki tytułowej bohaterki, Topsy. Emily Mortimer i Ben Whishaw pojawią się jak w rodzeństwo Banksów - Jane i Michaela - czyli dzieci, którymi opiekowała się słynna niania. Colin Firth zagra Williama Weatheralla Wilkinsa, szefa banku Fidelity Fiduciary Bank. Udział potwierdzili też znany z oryginału z 1964 roku Dick Van Dyke oraz Angela Lansbury, która wcieli się w postać zwaną Balloon Lady.

Premiera planowana jest na 25 grudnia 2018 roku.

d25x6cx

Podziel się opinią

Share
d25x6cx
d25x6cx