Trwa ładowanie...
17-07-2006 15:52

Michelle Pfeiffer użyje lakieru do włosów

Michelle Pfeiffer użyje lakieru do włosów
d2bwime
d2bwime

Michelle Pfeiffer zagra w nowej wersji kultowego filmu z 1988 roku, "Lakier do włosów".

Projekt będzie oparta na broadwayowskiej wersji "Lakieru do włosów", która od premiery w 2002 roku zarobiła już ponad 150 milionów dolarów.

Pfeifferwcieli się w Velmę von Tussel, byłą królową piękności (Miss Baltimore Crabs), nadal żyjącą odniesionym w przeszłości zwycięstwem. Aktorka już wcześniej brała udział w musicalach - wystąpiła w "Grease 2" oraz "Wspaniali bracia Baker". MICHELLE PFEIFFER W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

Do tej pory w projekt zaangażowali się również John Travolta jako Edna Turnblad, Queen Latifah w roli Motormouth Maybelle, Amanda Bynes wcielająca się w Penny Pingleton i Brittany Snow jako Amber von Tussel. Za kamerą stanie Adam Shankman. Produkcja rusza 21 grudnia.

Pfeifferukończyła pracę nad "I Could Never Be Your Woman", który był jej pierwszym filmem od czasu realizacji "Sindbad: Legenda siedmiu mórz" z 2003 roku, w którym udzieliła głosu bogini Eris. Obecnie trwają zdjęcia do dramatu "Gwiezdny pył", w którym obok aktorki występują Claire Danes, Robert De Niro i Sienna Miller.

d2bwime
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bwime