ycipk-z3u2cm
ycipk-z3u2cm

MS One: Maximum Security - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

„MS One: Maximum Security”, znany także pod tytułem „Lockout” to amerykańsko-francuski film science fiction wyprodukowany przez studio Luca Bessona, EuropaCorp, w którym główne role zagrali Guy Pearce i Maggie Grace, znana z serialu „Lost: Zagubieni”.

"Lockout" to połączenie "Uprowadzonej" ("Taken") i "Ucieczki z Nowego Jorku" ("Escape from New York"), ale w kosmicznej scenografii. Film opowiada o perypetiach mężczyzny o pseudonimie Snow (Pearce), który oskarżony został o szpiegostwo przeciwko Stanom Zjednoczonym.

MS One to eksperymentalne więzienie krążące wokół ziemskiej orbity, w którym przetrzymywani są najgroźniejsi przestępcy z całej Ziemi. Tymczasem córka prezydenta USA (Grace) udaje się do MS One z misją humanitarną. Podczas jej wizyty wybucha bunt, a dziewczyna staje się zakładniczką bandy morderców. Snow dostaje szansę na ułaskawienie, jeśli uda mu się uratować córkę prezydenta.

Za reżyserię tej produkcji science fiction odpowiadają James Mather i Stephen St. Leger. Scenariusz napisali Luc Besson, Stephen St. Leger i James Mather. Muzykę skomponował Alexandre Azaria. W filmie zagrali również: Peter Stormare jako Scott Langrel, Vincent Regan – Alex, Lennie James - Harry Shaw, Joseph Gilgun – Hydell, Anne-Solenne Hatte – Kathryn.

ycipk-z3u2cm
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-z3u2cm
ycipk-z3u2cm