Trwa ładowanie...
dfbz6kf

Niewiarygodny Burt Wonderstone

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
dfbz6kf

„Niewiarygodny Burt Wonderstone” (ang. The Incredible Burt Wonderstone) to amerykańska komedia z 2013 roku w reżyserii Dona Scardino. Film powstał na podstawie opowieści Tylera Mitchella. Scenariusz napisali John Francis Daley i Jonathan M. Goldstein, a muzykę skomponował Lyle Workman. Za produkcję odpowiadają Chris Bender, Steve Carell i Jake Weiner.

Film opowiada historię iluzjonisty z Las Vegas, który przestał być popularny. Widzowie wolą efekciarskie popisy jego długowłosego konkurenta. Bohater postanawia odzyskać "hokus-pokus fokus" i zachwyt publiczności.

Słynni magicy Burt Wonderstone i Anton Marvelton przez lata podbijali Las Vegas, zarabiając miliony na sztuce iluzji, wielkiej jak rosnące ego Burta. Największym oszustwem duetu stała się jednak ich sceniczna jedynie przyjaźń, która w życiu przemieniła się w nienawiść. W obliczu ostrej konkurencji ze strony ulicznego magika Steva Graya, którego sława rosła z każdym kaskaderskim popisem, ich występy powszednieją. Burt i Anton mają jednak szansę przywrócić świeżość swojej sztuce, zarówno na scenie, jak i poza nią. Aby tak się stało, Burt musi odnaleźć to, co kiedyś wzbudziło w nim miłość do magii.

W filmie w rolach głównych wystąpili: Steve Carell jako Burt Wonderstone, Jim Carrey - Steve Gray, James Gandolfini - Doug Munny, Olivia Wilde – Jane, Steve Buscemi - Anton Marvelton, Alan Arkin - Rance Holloway, Brad Garrett – Dom, Jay Mohr - Nieprawdopodobny Rick.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfbz6kf
dfbz6kf
dfbz6kf